חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

CPC והשלכותיו

CPC והשלכותיו

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: שלום ד”ר , אחרי המתנה של 3 שבועות התקבלה תוצאת מי שפיר שעשית בעקבות גילוי CPC(סיצטות בראש העובר),לשמחתי התוצאה שהתקבלה היא שהבדיקה תקינה , כיום אני יודעת שלפחות את האפשרות לטריזומיה 18 שללנו , כעת השאלות שלי הם :1- האם יתכן וה CPC קשור לעוד “מחלות” שאינם נבדקות במי שפיר ,2- האם במידה ולא מאבחנים בסקירה המאוחרת את הCPC זה סימן שזה נעלם פיזית או שפשוט עדיין קיים אך לא ניתן לראות בתמונת האולטראסאונד. 3- האם ידוע על תינוקונות שחיים עם ממצא זה בריאים לחלוטין ?
אודה לך אם תבהיר לי קצת עניין זה, רק הסברים ירגיעו אותי מהסיבה הפשוטה שה CPC הוא לא שהיה חשד לבעיה כלשהו ונשללה אלא שהדבר הזה זה פשוט משהו שנראה בעיין בתמונת האולטראסונד ואני לא מבינה את משמעות קיומו או היעלמותו בהמשך, אודה לך מראש על תשובתך והסבריך, תודה.

תשובה: שאלותייך מעידות על בלבול מסוים. במצבך, תוצאות המי שפיר ניתנות להסברה על ידי הרופא המבצע או הגנטי וזה יכול להיות רק במפגש אישי.

דר ירון

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים