חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

צוואר ברבור

אהבתם? שתפו עם חבריכם

צוואר ברבור

מי לא מכיר את תאר היופי – “צוואר ברבור”, צוואר ארוך יפה וחד מופיע ביצירות אומנות עתיקות, בשירה ואצל שחקניות ודוגמניות מובילות, אך מה לעשות שהמציאות היא קצת יותר קצרה ועבה. מבנה צוואר יפה ומעוצב הפך להיות רצונם של נשים וגברים כאחד. דר` רן טליסמן, מומחה בכירורגיה פלסטית: “רבים מגיעים אליי ומבקשים לשנות את מבנה הצוואר. הצוואר מורכב ממספר שכבות או רבדים ומרכיבים וביניהם עצמות, שרירים, שומן ובלוטות, המכוסים בעור. בנוסך לזאת במבנה התלת מימדי יש זוויות שונות בין החלק האופקי לאנכי, מבנה בית הבליעה והוושט והאורך היחסי של כל מרכיב. כל אלו מרכיבים את הבסיס שעליו יתוכננו וידונו השינויים. כאשר אני ניגש לבצע שינוי מבנה אסתטי של הצוואר אני צריך להתחשב במבנה הנתון שמורכב מאיברים בהם לא ניתן לבצע שינוי ואיברים בהם שינוי אפשרי ללא כל פגיעה בתפקוד”.

מה ניתן לשנות?
הרכב השומן המפוזר וחלק מבלוטת הרוק ניתנות להפחתה ללא פגיעה בתפקוד. התיכנון והשיקולים שאני עושה הינם מה להוציא ומהיכן בכדי שהצוואר יהפוך למעוצב יותר וחלק יותר.

השיטה החדישה ביותר בתחום משלבת ידיעה אנטומית מדוקדקת היכן נמצא השומן הנכון להוצאה, איך להוציא אותו עם מינימום פגיעה ברקמות אחרות ומקסימום תוצאה כאשר המטרה לעצב את הצוואר ע”י שינוי הנפח.

כיצד מתבצע התהליך?
בהרדמה מקומית עם טשטוש קל מוחדרת צינורית בעובי 2 מ”מ ומאפשרת שינוי נפח ע”י הוצאת השומן העודף. הניתוח נמשך כשעה ולאחר מכן יש צורך בחבישה ע”ג הצוואר למשך כשבוע.
עלות הטיפול (אין צורך באישפוז): נע בין 6,500- 8,000 ₪.

תופעות הלוואי
נפיחות, בצקות והתקשויות מקומיות קטנות לתקופה קצרה וייתכן אף במקרים בודדים חולשה בזווית הפה למשך כשבועיים. חשוב לדעת שהכל זמני וחולף. חשוב מאוד לדעת שכאשר ניגשים לבצע ניתוח כזה שהשמנה יכולה לגרום לשומן לחזור ולכן חשוב מאוד לשמור על תזונה נכונה ומתאימה.

באדיבות: שיבא-קלאס קליניק, המרכז לרפואה אסטתית בתל השומר. טל: 03-5302000

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים