Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

פרוביוטיקה – החיידקים הטובים עובדות

אהבתם? שתפו עם חבריכם

גם ה- FDA ממליץ
וגם מתוך מחקרים רבים
הוכח חד משמעית כי יש:
דרך קלה ובטוחה
לחיים טובים יותר!
לחיים בריאים יותר!
לחיים ארוכים יותר!
חייבים לטפח את החיידקים
"הטובים"אצלנו במעיים

לחצו לראות מה מדענים אומרים

רשות התרופות האמריקאית, ה- FDA קבעה שלצריכה יומית של לפחות 7 גרם סיבים מסיסים הנובעים מאבקת סיבים, נמצא קשר הדוק להפחתת הסיכון לחלות במחלות רבות כולל ממאירות.

 

ד”ר גבע-זטורסקי חברת סגל בפקולטה לרפואה ע”ש רפפורט בטכניון ובמרכז המשולב לחקר הסרטן בטכניון, במחקריה, שהתפרסמו ב-CELL, ב-Science ובכתבי עת מובילים אחרים, טוענת כי אוכלוסיית החיידקים המתקיימת בגופנו ממלאת תפקיד קריטי במצבנו הבריאותי, משפיעה באופן דרמטי על תפקודה של מערכת החיסון, וכי אוכלוסיית החיידקים במעיים מעורבת בשמירה על בריאותנו משלל מחלות ובהן בין היתר סוכרת, סרטן והשמנת יתר, ומשפיעה אפילו על מצב הרוח שלנו.

 

פרופ' רוב נייט מאוניברסיטת קליפורניה בסאן דייגו ארה"ב, בהרצאתו ב- TED אומר: "חיידקים מבצעים תפקידים רבים. הם מסייעים לנו לעכל את המזון, הם עוזרים לחנך את מערכת החיסון שלנו, הם עוזרים לנו להתנגד למחלות ולמנוע אותן, והם אולי אפילו משפיעים על ההתנהגות שלנו. אנחנו מגלים שלחיידקים יש השלכות על מחלות שונות, מדלקת במעיים והשמנת יתר, שלל מחלות ואולי אפילו עד לאוטיזם ודיכאון".

 

דר חנה-מריה אוסטופה מדענית וחוקרת בינלאומית מפינלנד, בהרצאתה ב- TED על הריון ותינוקות,  הדגישה מתוך מחקרים על החשיבות הרבה של אוכלוסיית החיידקים במעיים של האם אשר עוברים לתינוק תוך כדי המעבר בתעלת הלידה וגם כדי ההנקה, וכבר בכך עשוי להיקבע עתידו של התינוק לטווח הארוך והסבירות האם יהיה שמן, האם יפתח בעתיד הרחוק מחלות כגון סרטן, סוכרת ועוד, ובכך החשיבות הרבה של אוכלוסיית מעי עשירה בחיידקים טובים אצל האם.

 

פרופ' ספקטור מאוניברסיטת קינגס קולג' בלונדון, פרופסור מוערך לגנטיקה וחוקר חיידקי מעי אומר:
"כמדען, אנו כבר יודעים כי קהילת החיידקים הגדולה שחיה במעיים ממלאת תפקיד חשוב ביותר בבריאותנו ובמגפות הנוכחיות של השמנת יתר, סוכרת, ספיגת סידן, מחלות לב וכלי דם, ספיגת סידן לעצמות טובה יותר, אלרגיה, דיכאון ושלל מחלות, ועוד מוסיף כי כל מחקרי החיידקים שנערכו עד היום הוכיחו שהמפתח לבריאות טובה ומניעת מחלות היא אוכלוסיית מעי העשירה בחיידקים "טובים".

 

לכן חובה לטפח את החיידקים "הטובים". במחקרים הוכח כי הדרך לטפח את החיידקים הטובים הינה על ידי נטילת אינולין סיבים תזונתיים מסיסים, אשר הוכח כמזון הטוב, האיכותי והאהוב ביותר על החיידקים "הטובים", אלו אוכלים אותו, ותוך כדי פירוק ותסיסה יוצרים בין השאר חומצות שומן חיוניות לגוף, וכן משחררים חומרים שונים אשר מעבירים אותות חשמליים למוח דרך "העצב התועה" הידוע כ-vagus, ובתגובה המוח שולח הוראות לאיברים השונים, משחרר חלבונים וכימיקלים שונים, וביחד עם החיידקים הטובים  מונעים שלל מחלות, דואגים לתפקוד טוב יותר של מערכות הגוף, מחזקים את מערכת החיסון, עוזרים אף לספיגת סידן לשלד ולעצמות, ואף משפרים את מצבינו הנפשי.

עובדות מתוך מחקרים שנערכו ונערכים בעולם בין השאר במכון ויצמן והטכניון בישראל, אוניברסיטת Harvard בארה"ב ואוניברסיטת Oxford באנגליה ועוד

  • אוכלוסיית המעיים שלנו מונה ב- 100 טריליון חיידקים שונים – פי 10 מכלל תאי גופינו.
  • מדענים מכנים את אוכלוסיית המעיים כאיבר החדש ואולי החשוב ביותר של גופינו.
  • החיידקים הטובים קובעים מי אנחנו ומה אנחנו, האם נשמין, האם נחלה בסוכרת, מחלות לב וכלי דם, סרטן, מחלות עור כגון אקזמה ואטופיק דרמטיטיס, תחלואת לב וכבד, מחלות מעי, מחלות קשות ואוטואימוניות, ואפילו קובעים את מצבינו הנפשי, האם נהייה שמחים, או דיכאוניים או חרדתיים, האם נחלה באלצהיימר, ובכלל וכתוצאה מכך, האם נחייה יותר, בריאים יותר ומה תהיה איכות החיים שלנו.
  • כל מחקרי החיידקים שנערכו עד היום הוכיחו שהמפתח לבריאות טובה היא אוכלוסיית מעיים העשירה בחיידקים "טובים".
  • החיידקים הטובים מתקשרים עם המוח דרך העצב "התועה".
  • כדי לשגשג ולהתרבות, ולגבור על כל הפתוגנים והחיידקים הרעים, אוכלוסיית החיידקים הטובים זקוקה  למזון שהיא אוהבת ויודעת לפרק ולהפיק ממנו חומרים נחוצים לגופינו.
  • מתוך מחקרים אחרונים, חוקרים הופתעו לגלות שתוספי חיידקים – פרוביוטיקה במזון (כגון ביוגורט) או בטבליות או אבקות לעתים כלל אינם מועילים ואף עלולים להזיק!
   בנוסף, בגופינו אלפי סוגים של חיידקים טובים ולכל אחד מהם יש חלק חשוב לבריאותינו, תוספות של חיידקים בצורה מלאכותית עלולה גם להפר את האיזון של חיידקי המעיים ולגרום לשגשוג של החיידק הנוסף על פני סוגי חיידקים אחרים חשובים ולגרום להכחדתם.
  • לכן חובה לדאוג ולטפח את החיידקים הטובים בדרך טבעית, ויש דרך כזו מוכחת.
  • הוכח במחקרים וגם ה- FDA ממליץ, כי חובה לקחת סיבים מסיסים אינולין שהם המזון הטוב והיעיל ביותר עבור החיידקים הטובים ואשר גורם לשגשוגם והתרבותם, הם ביחד עם החיידקים הטובים קובעים את בריאותינו הגופנית והנפשית ומי אנחנו.

רק
מספר כפיות ליום של
אבקת סיבים מסיסים
"אינולין" הנמסה בשניות
בכוס שתייה או מזון רך.
כל כך קל כל כך פשוט
וחייכם ישתנו לעד לטובה

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים

  טבעלייף מציעים
  מתנה ₪100
  עבור תוסף התזונה המוכח
  והמומלץ בעולם לחיזוק
  דרמטי של מערכת החיסון
  מניעת מחלות וטיפול בהן
  לגולשי טבעלייף מתנה קופון
  בשווי של 100 ₪ לרכישה בנוסף
  להנחות קיימות באתר
  לחצו כאן לפרטים