Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

גברים, נשים, אהבה וגם סקס. סודות שגברים רוצים ומשתוקקים שתדעי

אהבתם? שתפו עם חבריכם

גברים, נשים, אהבה וגם סקס. סודות שגברים רוצים ומשתוקקים שתדעי

מה את יודעת אודות הגבר שלך? האם הוא גדל בצורה מסורתית, כאחד שמסתגר בעצמו, כילד טוב “ירושלים”, כ”גבר” –“מאצ’ו” ?
אנו מביאים לך כמה סודות שאולי לא ידעת והגבר שלך רוצה שתדעי, אשר נאספו ע”י פסיכולוגים אשר עקבו אחר גברים.

 

גברים ידברו על רגשות

לגברים לעיתים קל לדבר על רגשות בצורה לא ישירה. לדוגמה שאלי אותו כיצד עברה עליו ילדותו, החוויות שעבר והשאירו בו חותם, מה הוא חשב עליך כשראה אותך לראשונה, כיצד היה רוצה לראות סוף שבוע רומנטי. התשובות שלו יחשפו אותו ויקרבו ביניכם.

גברים אומרים “אני אוהב אותך” באמצעות מעשים

יש גברים המביעים רגשות באמצעות מעשים ולא במילים. הם יביעו את אהבתם על ידי כך שיעזרו בבית, ינקו אותו, יבשלו, ואפילו יורידו את הזבל, יעשו כל דבר אשר יגרום לך להרגשה טובה.

 

גברים לוקחים מחויבות ברצינות

לגברים יש מוניטין של כאלו המפחדים להתחייב למוסד הנישואין. אבל הראיות מצביעות על כך שגברים לוקחים את מוסד הנישואין ברצינות ואף רוצים שזה יימשך כמה שיותר.

בסקר שנערך בין גברים נשואים, 90% מהם אמרו שהם היו מתחתנים שוב עם אותה האישה.

 

גברים כן מקשיבים

יש גברים שמקשיבים לך ותוך כדי עונים לך ב “כן” או “אני מבין” וכדומה. אבל יש גברים אשר מקשיבים בשקט ולא מגיבים אלא מקשיבים בשקט וחושבים על מה שאת אומרת, עצם זה שאינם עונים לך אינו אומר שהם אינם מקשיבים לך.

 

פעילויות משותפות מחזקות את הקשר

גברים מחזקים את הקשר שלהם עם נשים באמצעות פעילויות משותפות הרבה יותר מאשר הבעת רגשות או מחשבות. פעילויות משותפות כגון ספורט, תחביבים שונים וכמובן סקס יחזקו את הקשר של הגבר שלך אלייך.

 

גברים לפעמים זקוקים לשקט של עצמם

למרות שפעילויות משותפות חשובות לחיזוק הקשר, גברים זקוקים מפעם לפעם לזמן לעצמם. אם הגבר שלך אוהב כדורגל, ללכת לחדר כושר וכדומה, עודדי אותו לקחת את הזמן לעצמו ולעשות את מה שהוא אוהב, כאשר את באותו הזמן יכולה לקחת פסק זמן לעצמך, לעשות דברים שלא תעשי עם הגבר שלך. כאשר שני בני זוג עושים דברים ייחודיים לעצמם, יש להם יותר דברים לחלוק ביניהם.

 

גברים לומדים מהאבות שלהם

אם את רוצה לדעת כיצד הגבר שלך יתפקד במערכת היחסים שלכם, רצוי להכיר את האבא שלו.

יש כאלו האומרים כי גברים לומדים איך להתנהג במערכת יחסים ע”פ חיקוי האב כמודל להתנהגות, איך האב בבית, איך הוא מתנהג עם אשתו, איך הוא מתייחס אליה, איך הוא עם הילדים שלו, לעיתים הגבר שלך יקיים את אותה מערכת יחסים איתך.

 

גברים “הולכים קדימה” מהר יותר מנשים

נשים נוטות לזכור חוויות שליליות, וויכוחים, מתח, עצבות וכדומה למשך זמן רב. גברים לעומת זאת, נוטים פחות להתעכב על אירועים לא נעימים ומה שנקרא “ללכת קדימה”, לכן כאשר את רוצה לדבר עם הגבר שלך על ויכוח שהיה לכם בלילה שעבר, הגבר שלך קרוב לוודאי כבר שכח בכלל מה היה.

 

גברים לא קולטים רמזים עדינים

גברים בדרך כלל אינם רגישים מספיק לנשים, ולא תמיד קולטים אותות או רמזים עדינים כגון טון הדיבור שלך, או סוג של עצב בהבעת הפנים שלך, לכן אם את רוצה להיות בטוחה שהגבר שלך מבין משהו שאת רוצה לשדר לו, היי ישירה ודברי איתו ללא רמזים.

 

גברים מגיבים להבעת הערכה

הבעת הערכה לגבר שלך יכולה לעשת את כל ההבדל בדרך בה הוא מתפקד. מחקרים מצביעים על כך שאבות יותר מעורבים, מטפלים יותר טוב בילדים ובמשפחה, כאשר האישה מביעה הערכה, אומרת מילה טובה וסומכת עליהם.

 

גברים חושבים על סקס …. כל הזמן

אז ככה, רוב הגברים מתחת לגיל 60 חושבים על סקס לפחות פעם אחת ביום, וזאת לעומת רק רבע מן הנשים. וזה לא הכל, גברים גם מפנטזים על סקס כפול מאשר נשים, כמו כן גם הפנטזיות של הגברים על סקס הרבה יותר מגוונות מאשר הפנטזיות של נשים, אבל ! פנטזיות לחוד ומעשים לחוד.

 

סקס לגבי גברים הוא רק סקס

“סקס זה רק סקס” הוא עוד מיתוס נפוץ אולם לא בהכרח נכון. עבור מרבית הגברים סקס הינו אקט חשוב מאד ואינטימי אשר נעשה בין גבר לאישה המחויבים אחד לשנייה. וכמו מרבית הנשים, גם גברים מוצאים סיפוק והנאה הרבה יותר גדולה עם בת הזוג. אחת הסיבות היא גם שכל אחד גם מכיר ויודע מה מהנה את הצד השני.

 

הגבר אוהב שהאישה יוזמת סקס

למרבית הגברים יש את ההרגשה שבדרך כלל הם אלו אשר יוזמים סקס. אבל לעיתים הם רוצים להיות אלו המחוזרים והיו רוצים כי האישה תיזום את הסקס. אל תתביישי ואל תפחדי לחזר אחרי הגבר שלך ולהראות לו ש- “בא לך”. חיזור וייזום סקס על ידך, יכול להוביל לרמה גבוהה של סיפוק של שניכם.

 

גם גברים לא תמיד במצב רוח לסקס

גברים להפתעתן של הרבה נשים, לא תמיד במצב רוח לסקס. בדיוק כמו נשים, גם גברים לפעמים נמצאים במתח, בעיות בעבודה, עבודה קשה עד מאוחר בלילה, לחץ כספי, כל זה עלול לגרום לאיבוד החשק המיני. לכן באם הגבר שלך אומר לך “לא עכשיו”, אין זה אומר שהוא אינו חושק בך יותר, אלא רק עכשיו, היום.

 

גברים אוהבים לספק את בת זוגם

ההנאה שלך חשובה לגבר שלך. אבל לא תמיד הוא יודע מה את אוהבת ואיך, ומה גורם לך ליותר הנאה. מרביתהנשים מרגישות לא נוח לדבר על מה מהנה אותן ומה לא. אל תפחדי לדבר עם הגבר שלך חופשי ובצורה גלויה, אבל ! היזהרי לא לפגוע לו באגו, הוא יקשיב לך. הגבר שלך ירגיש טוב באם את תרגישי טוב.

 

לגבר שלך יש “חרדת ביצוע”

הרבה גברים סובלים מדי פעם מחרדת ביצוע עקב סיבות שונות, פעם ראשונה, גיל, עייפות, לחץ מזה שלא יוכל לספק את האישה ועוד. במקרה כזה עזרי לגבר שלך להירגע, נסי למקד אותו בהנאה עכשיו באותו הרגע כך שכל המצב יהיה פחות מלחיץ.

 

גברים מחפשים סקס מזדמן

אם גבר לא מקבל אהבה, סקס, יחס טוב והערכה מבת הזוג, הוא יחפש את זה במקום אחר.

לכן כדי למנוע זאת, על הגבר ועל האישה לעבוד ביחד על הזוגיות במטרה לספק את הצרכים של אחד את השנייה גם ברמה הרגשית וגם ברמת הסקס.

רוב הגברים מבינים שיש להם מה להפסיד במידה ומערכת היחסים לא טובה. קורה ששני הצדדים כעוסים אחד על השני, לא מלבנים בעיות והולכים חמוצי פנים מסיבות שונות. לכן אל תוותרי בקלות, עבדי על היחסים ביניכם ועשי הכל כדי לחזק את היחסים ולשפר אותם. גם הגבר שלך יראה נכונות וביחד תוכלו לחזור לחיים טובים, מהנים ומספקים.

 

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים