חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

תת פעילות של בלוטת התריס והתקפי חרדה

תת פעילות של בלוטת התריס והתקפי חרדה

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: שלום ד”ר גליקסמן,אני בת 22 ובעברי סבלתי מהתקפי חרדה שנמשכו כשנתיים והופסקו לפני שנה. לפני כמה חודשים בעקבות תלונות על סחרחורות מאוד מאוד חזקות, ללא אפשרות ללכת גילו אצלי תת פעילות של בלוטת התריס עם ערך tsh-10 והנני מטפלת באלטרוקסין כחודש-אך הסחרחורות לא עברו ורופא המשפחה עדיין משייך אותם להתקפי חרדה, האם לעניות דעתך היא צודקת ועלי להתחיל לקבל טיפול תרופתי?בנוסף אני במעקב אצל הומואופת שטיפולו עוזר לי מעט.

תשובה: שלום רב לך טליה,
העובדה שגילו בבדיקות תת פעילות של בלוטת
התריס מסבירה חלק מתופעת הסחרחורות , אני משוכנע כי הטיפול באלטרוקסין אכן יגרום לאיזון בפעילות בלוטת התריס. באשר להתקפי החרדה מהם סבלת בעברך כאן אני ממליץ על טיפול לא תרופתי כגון טיפןל התנהגותי קוגניטיבי בשילוב שיטת הביופידבק באמצעותו תלמדי טכניקות ייחודיות שיגרמו לך להרגיש בטחון ביכולת השליטה שלך על אותן תחושות של התקפי החרדה. מדובר בטיפול ממוקד וקצר מועד.
אשמח לעזור

בברכה חמה

ד”ר יגאל גליקסמן

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים