Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

תקנון

אהבתם? שתפו עם חבריכם

תקנון האתר

מבוא

תקנון זה ותנאי השימוש כתובים בלשון זכר וזאת מבחינת הנוחות בלבד, אולם כמובן פונה ומתייחס לשני המינים כאחד.

תקנון זה מהווה הסכם התקשרות מחייב בינך המשתמש באתר ובין טבעלייף להלן "האתר" ו/או מי מטעמם לכל דבר ועניין, להלן "החברה"
מובהר כי גלישה באתר ו/או ביצוע פעולות כלשהן באתר, מהווים את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראות וכל תנאי מתנאי תקנון זה.

אם אינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה, הנך מתבקש שלא לעשות כל שימוש באתר.

כל הכתוב ו/או המתפרסם באתר טבעלייף הוא מידע בלבד, ובשום פנים ואופן אין לראות בו הוראות לטיפול עצמי, אבחון, ו/או המלצה לטיפול כזה או אחר, ו/או נטילת חומר כזה או אחר. כל ייעוץ וטיפול חייב להינתן בידי רופא מוסמך ותחת פיקוחו בלבד.

יודגש ויובהר כי כל המבצע פעולה כזו או אחרת באתר מצהיר בזאת כי הנו מודע להוראת תקנון האתר וכי הוא מקבל אותו ומסכים לכל תנאיו ללא יוצא מן הכלל, וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות בעלי האתר ו/או מפעיליו על פי תקנון זה ותנאיו.

 

הגדרות

האתר: אתר האינטרנט  www.tevalife.com

הלקוח: כל גולש באתר, כל המזמין סחורה דרך האתר, כל הפונה ו/או הנרשם באתר כולל למועדון הלקוחות, כל אחד ואחד העושה שימוש כלשהו באתר.

הסחורה: פריטים שונים כולל סיבים תזונתיים.

יום ביצוע ההזמנה: היום בו אושרה העסקה על ידי חברות האשראי.

זמן אספקת הסחורה: היום בו קיבל הלקוח את הסחורה שקנה באתר לכתובת אשר רשם בעת ההזמנה.

דואר רשום למשלוח הסחורה: עד 14 ימי עסקים כפוף לתנאי דואר ישראל.

דואר שליחים: 3-7 ימי עסקים מיום אישור ההזמנה ע”י החברה ו/או האתר.

כתובת למשלוח דואר: הכתובת אותה ציין הלקוח ככתובת לקבלת ההזמנה בעת ביצועה באתר.

המועד המבוקש לאספקת הסחורה: המועד אשר ציין הלקוח כמועד בו הוא מעוניין לקבל את הסחורה.

ימי עסקים: ימי עסקים כוללים את הימים ראשון עד חמישי, ואינם כוללים שישי ושבת וכן לא כוללים ערבי חג, חג וחול המועד.

 

כללי

1. תקנון זה הינו הבסיס החוקי לכל פעילות באתר, להזמנות ולגלישה באתר והוא בלבד מסדיר את היחסים בין החברה לבין הלקוח ו/או הגולש באתר ו/או המזמין דרך האתר.

2. האתר פועל כאתר של מאמרים וכתבות בין השאר בנושאי בריאות ואיכות חיים וכתבות כלליות, וגם כחנות אינטרנטית און-ליין למכירת מוצרים שונים, בין השאר סיבים תזונתיים.

3. כל המבצע הזמנה ו/או רכישה באתר, ו/או נרשם באתר, ו/או עושה שימוש כלשהו באתר, מצהיר בזאת כי עם ביצוע הרכישה ו/או ההרשמה באתר ו/או שימוש כלשהו באתר, כי הוא קרא את התקנון הזה, והוא מסכים לכל הוראותיו ותנאיו של תקנון זה ללא יוצא מן הכלל, וכי לא תהיה לו או למי מטעמו כל טענות, מענות, ו/או דרישות ו/או תביעות כלשהן כנגד האתר ו/או החברה ו/או הנהלת האתר ו/או מי ממנהליה ו/או מי מעובדיה ו/או כל מי שמטעמה, בכל הקשור להוראות והתנאים של התקנון הזה.

4. הרישומים המופיעים במחשבי החברה והם בלבד, יהוו ראיה לנכונות כל פעולה, רישום ושימוש אשר מתבצעים באתר.

5. תמונות המוצרים הנן להמחשה ולעתים מעצם טבען עלולות להיות שונות במקצת מהמוצרים עצמם וייתכן כי יחולו שינויים לא משמעותיים בין התמונות למוצרים.

6. החברה ו/או האתר אינם מתחייבים לכך כל המוצרים אשר מוצגים באתר ו/או יוזמנו יהיו בפועל במלאי בעת ביצוע ההזמנה או בכלל בכל עת.

7. החברה ו/או האתר עושים ככל שביכולתם שהמידע המוצג באתר יהיה המידע השלם אולם למען הסדר הטוב יובהר כי עלולים להופיע במידע המוצג אי דיוקים או שגיאות אשר נעשו בתום לב והחברה ו/או האתר לא ישאו בשום אחריות כלשהי הנובעת מהן או קשורה אליהן.

8. כל המחירים באתר מופיעים על גבי המוצרים ונקובים בשקלים חדשים. המחירים כוללים מע״מ.

9. החברה ו/או האתר רשאים על פי שיקול דעתם הבלעדי לעדכן בכל עת וללא צורך במתן הודעה מוקדמת מראש את מחירי המוצרים באתר ו/או את תעריפי המשלוח. המחיר התקף להזמנה שבוצעה הוא המחיר אשר התפרסם באתר בעת השלמת הליך ההזמנה.

10. החברה ו/או האתר רשאים בכל עת להציע מבצעים שונים, מתנות, הטבות והנחות שונות. החברה ו/או האתר רשאים בכל עת על פי שיקול דעתם הבלעדי וללא צורך במתן הודעה מוקדמת מראש להפסיק מבצעים שונים, מתנות, הטבות והנחות שונות אלו.

11. תנאי השימוש באתר חלים על השימוש באתר ובשירותים הכלולים בו באמצעות כל מחשב או מכשיר תקשורת אחר (כדוגמת טלפון סלולרי, טאבלטים וכדומה). כמו כן הם חלים על השימוש באתר בין אם באמצעות רשת האינטרנט, ובין אם באמצעות כל אמצעי אחר.

12. בעצם הרשמה לאתר, הלקוח מסכים לכל תנאי תקנון זה ללא יוצא מן הכלל, וכן מודע ומסכים לכך שמדי פעם הוא יקבל לתיבת המייל שלו ניוזלטרס וכן הודעות פרסומיות על מבצעים שונים אשר באם יערכו באתר.
בכל עת הלקוח יוכל להסיר את עצמו מן הדיוור גם לאחר שנרשם, באמצעות קישור בתחתית הדיוור שהתקבל. ייתכן כי הלקוח יהיה רשום למספר רשימות דיוור כגון רשימה אחת למבצעים, רשימה אחת לחדשות וכדומה, ולכן באחריותו הבלעדית להסיר את עצמו מכל רשימת דיוור בנפרד.

13. בכל שאלה ו/או בירור ניתן תמיד לפנות לשירות הלקוחות של החברה דרך דף צור קשר באתר.

14. החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון מדי פעם וזאת על פי שיקול דעתה הבלעדי וזאת ללא צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת מראש.

 

המוצרים ו/או השירותים המוצעים ו/או המומלצים ו/או הנמכרים באתר

אתר טבעלייף הנו אתר פרטי ואינו מקושר או שייך לשום חברה או גוף מסחרי או מוסדי כגון בתי חולים, מכוני מחקר, חברות תרופות, קופות חולים, בתי מרקחת וכדומה.
כל הכתוב ו/או המתפרסם באתר טבעלייף הוא מידע בלבד, ובשום פנים ואופן אין לראות בו הוראות לטיפול עצמי, אבחון, ו/או המלצה לטיפול כזה או אחר, ו/או נטילת חומר כזה או אחר. כל ייעוץ וטיפול חייב להינתן בידי רופא מוסמך ותחת פיקוחו בלבד.
כל המוצרים מכל סוג שהם המוצגים ו/או הנמכרים כאן באתר מוצגים ו/או נמכרים כשירות לגולשים. אין שום קשר ואין שום זיקה בין המוצרים המוצגים ו/או הנמכרים כאן באתר למי מהרופאים ו/או הכותבים באתר, וברור מכך שמי מהרופאים ו/או הכותבים באתר אינם ממליצים על מוצר כזה או אחר ו/או טיפול כזה או אחר ו/או נטילת ו/או רכישת מוצר כזה או אחר.

 

הרשמה לאתר החברה וביצוע הזמנות דרך האתר

1. רכישת מוצרים תתבצע על ידי לקוח הרשום באתר באמצעות מילוי כל הפרטים הנדרשים בטופס הזמנה המופיע באתר. יובהר כי מילוי כל הפרטים בצורה מדויקת ונכונה מהווים תנאי מוקדם לביצוע ההזמנה.

2. על מנת להבטיח את ביצוע ההזמנה ביעילות וללא תקלות, על הלקוח להקפיד על מסירת הפרטים הנדרשים באתר במדויק. אם הלקוח ימסור פרטים שגויים ו/או לא נכונים, החברה ו/או האתר לא יהיו אחראים על כך כי המוצרים יגיעו ליעדם. במקרה שהמוצרים יחזרו לחברה עקב פרטים מוטעים, יחויב הלקוח בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול.

3. אישור ההזמנה ע"י הלקוח וביצועה מותנה בכך שהקנייה תאושר על ידי חברת כרטיסי האשראי.

4. פרטי ההזמנה כפי שמסר הלקוח בעת ההזמנה בטופס ההזמנה ורישום העסקה במחשבי החברה יהוו ראייה חלוטה וסופית לנכונות דרך הפעולה.

5. במקרה בו לא אושרה העסקה ע"י חברת האשראי, יקבל הלקוח הודעה על כך ואם ירצה יוכל לשלם בכל דרך מקובלת אחרת על פי תיאום עם החברה ו/או האתר.

6. אישור הרכישה והספקת הסחורה מותנה בכך שהמוצר יהיה קיים במלאי אצל מחסן החברה ו/או באתר בעת מועד האספקה. אף במידה ולא צוין כי המוצר לא קיים במלאי ואף אם המוצר לא הורד מהאתר עד למועד ביצוע ההזמנה, לא יהיו החברה ו/או האתר מחויבים במכירת המוצר, וללקוח לא תהיה כל טענה ו/או תביעה בעניין זה בגין כל סוג של נזק, בין אם נזק ישיר או נזק עקיף אשר נגרם ללקוח ו/או לצד ג' כלשהו.
במידה והלקוח חויב, הרי ברור שכל סכום אשר שילם במידה ואכן שילם יוחזר לו.
יש להדגיש ולהבהיר, כי ייתכנו מצבים אשר בהם על אף שפריט מסוים מוצג באתר כקיים במלאי, אולם בפועל אינו קיים במלאי עקב סיבות שונות, ולא ניתן לספק אותו, ובמקרה כזה תבוטל העסקה והלקוח לא יהיה זכאי לבוא בטענות ו/או מענות כלשהן.

7. מודגש ומובהר בזאת כי החברה ו/או האתר על פי שיקול דעתם הבלעדי רשאים שלא לאשר הזמנה של לקוח מכל סיבה שהיא כולל סיבות של מסירת פרטים שגויים, אי כיבוד כרטיס האשראי של הלקוח ע"י חברות האשראי, פגיעה בחברה ו/או באתר ו/או מי מטעמם, הפרה של תנאי מתנאי הסכם זה וכדומה.

8. למען הסר ספק, השלמת ההזמנה והספקת הסחורה ללקוח מותנה בהימצאות הסחורה במלאי וכן בתשלום מלא וקבלתו בפועל מאת הלקוח עבור הסחורה שרכש באתר.

 

ביטול עסקה ומדיניות החזרת מוצרים

1. על פי האמור בסעיף חוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981, הלקוח רשאי לבטל את ההזמנה שנעשתה בכל אחד מהמקרים ובתנאים שלהלן:

* ביטול ההזמנה לפני שליחת הסחורה ללקוח לא יגרום חיוב נוסף, וללקוח יוחזרו הכספים אשר שילם בגין העסקה כולל דמי המשלוח באם היו. זיכוי כספי יינתן ע"פ האמור בחוק.
* במקרה של ביטול עסקה לאחר שנשלחה הסחורה אל הלקוח ולאחר קבלת הסחורה בחזרה אל מחסני החברה, יינתן ללקוח זיכוי כספי, אולם עלות המשלוח תנוכה מסך הזיכוי.
הזיכוי יינתן בתנאי שהסחורה הוחזרה ללא שימוש ו/או פגם ו/או נזק, ובאריזה המקורית שהתקבלה.
במידה והסחורה הוחזרה שלא כאמור בסעיף זה, לא יזוכה הלקוח לא בזיכוי כספי ולא בשובר זיכוי.
* החברה ו/או האתר הנם בעלי שיקול דעת בלעדי בעניין קביעת מצבה של הסחורה שהוחזרה.
* ניתן להחזיר את הסחורה אך ורק באם לא נעשה בה שימוש, באריזתה המקורית, ללא שום נזק וזאת תוך 14 יום מקבלתה.
* כל זיכוי יועבר לכרטיס האשראי בו בוצעה ההזמנה בלבד, ובהתאם ללוחות הזמנים של חברת האשראי.

2. לא יינתן זיכוי כספי בגין סחורה שלא שולמה בגינה תמורה כספית, כגון מבצעים או מתנות.

3. אופן החזרת הסחורה – הלקוח ישלח את הסחורה חזרה לחברה בדואר חבילות או בכל צורה שיבחר לנוחותו.

4. כרטיסי דיירקט לא ניתן לזכות, אי לכך מי ששילם בכרטיס דיירקט זכאי לקבלת קרדיט באתר בלבד לרכישת מוצרים בעתיד.

 

אספקה ומשלוחים

1. אספקת הסחורה לרוכשים מבוצעת באמצעות חברות שליחויות או באמצעות דואר רשום, במסגרת זמן ההספקה שהובטח.

2. באם לא מצוין שהמשלוח חינם, הרי שסכום דמי המשלוח יופיע בתום תהליך הרכישה ויתווסף לסך ההזמנה. באפשרותך לבחור באיסוף עצמי במשרדי האתר וזאת בתיאום מראש בלבד ואז לא תחויב בדמי משלוח.

3. מאחר והחברה ו/או האתר תלויים באספקה ובשליחות בגוף שלישי כגון חברת שליחויות או דואר ישראל, מובהר בזאת כי החברה ו/או האתר אינם מחויבים לשלוח את הסחורה לכל יישוב בארץ.

4. במידה ויבוצעו משלוחים באמצעות שליחים, יתואמו אלו מראש טרם מסירת ההזמנה. החברה מתחייבת לארוז ולהוציא את ההזמנה למשלוח וזאת בתוך 3-5 ימי עסקים ליעד המבוקש לא כולל יום ההזמנה. ההזמנה תישלח ללקוחות בטווח זמן של 3-5 ימי עסקים באמצעות חברת שליחים.
החברה ו/או האתר לא יהיו מחויבים להתחייב להגעה עד 3-5 ימי עסקים ליישובים רחוקים כגון יישובי הערבה, ואילת, יישובים מעבר לקו הירוק ויישובים ברמת הגולן.

5. משלוח בדואר רשום תלוי בדואר ישראל, כאשר נכון להיום ההתחייבות שלהם הנה לעד 14 ימי עסקים.

6. במידה וכתובת המשלוח נמצאת ביישובים אליהם חברת השליחים אינה מגיעה, ההזמנה תישלח באמצעות דואר רשום לבית הדואר הקרוב לבית הלקוח.

7. החברה ו/או האתר בשום מקרה אינם אחראים על עיכובים בהספקת הסחורה על ידי חברות השליחויות איתה עובדת החברה ו/או האתר.

8. מוסבר ומובהר בזאת ללא כל ספק כי האפשרות להזמין מהאתר מוגבלת לאזורים בהתאם למפת אזורי החלוקה של דואר ישראל או חברת השליחויות אתה עובדת החברה ו/או האתר.

9.החברה רשאית אולם בשום פנים לא מחויבת לספק את הסחורה גם אל מחוץ לאזורי החלוקה. היה ונקלטה הזמנה שכזו במחשבי החברה, הרי שהחברה והאתר… הסחורה. במקרה זה תבוטל ההזמנה והכסף יוחזר ללקוח.

10. איסוף עצמי אפשרי לכל הרוצה בתיאום מראש דרך דף צור קשר באתר.

 

אחריות החברה

1. החברה ו/או הנהלת האתר ו/או מי מטעמם לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או אחר, אשר ייגרם ללקוח ו/או לגולש באתר ו/או למזמין ו/או לצד שלישי כלשהו, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, שלא על פי תקנון זה, תהא עילת התביעה אשר תהיה לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח ו/או עגמת נפש שיגרמו מכל סיבה שהיא.

2. ייתכן ואם נפלה טעות קולמוס בתיאור הפריט ו/או במחירו ו/או בכל פרט אחר, לא יחייב הדבר את החברה ו/או את האתר.

3. אם נפלה טעות במחיר המוצר עקב טעות סופר, או שנעשתה בתום לב ו/או עקב תקלה כלשהי, הרי שהחברה ו/או האתר לא יהיו חייבים למכור ולספק את הסחורה למזמין, אף אם השלים את תהליך ההזמנה והלקוח יזוכה בכספו באם שילם.

4. תמונות הפריטים באתר מעצם טבען עלולות להיראות שונה ו/או בצבע שונה ולכן ייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן,לבין הפריטים הנמכרים בפועל.

5. בכל מקרה החברה ו/או האתר לא יישאו באחריות כלשהי העולה על ערך הסחורה שנרכשה וכן לא יישאו בכל נזק שאינו ישיר ו/או נזק תוצאתי.

6. החברה ו/או האתר לא יהיו אחראים לכל נזק אשר ייגרם כתוצאה משימוש לא נכון של הסחורה על ידי הלקוח ו/או כתוצאה מפעולה כלשהי שלא על פי הוראות היצרן.

7. החברה ו/או האתר לא יהיו אחראים לתקלות מסוגים שונים לרבות עיכובים באספקת הסחורה כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה, כגון בעיות של חברת שליחויות, בעיות בדואר ישראל, עיכובים, שביתות, אסונות טבע, תקלות במערכת המחשוב של האתר ו/או החברה ו/או במערכת התקשורת והטלפונים ו/או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה.

8. החברה ו/או האתר יעשו כמיטב יכולתם לספק מוצרים איכותיים במועד ובזמן המבוקש. אם הלקוח סבור כי הסחורה שרכש באמצעות האתר או שירותים כלשהם לוקים בפגם כלשהו, עליו לפנות ככל המוקדם לשרות הלקוחות דרך דף צור קשר באתר.

 

זכויות יוצרים

1. כל זכויות הקניין הרוחני, לרבות זכויות היוצרים, המוצרים, השיטות והנתונים המסחריים, לרבות רשימת המוצרים, תיאור ועיצוב, הטקסטים/המלל באתר וכל פרט אחר הקשור להפעלתו של האתר הנם רכושם הבלעדי של החברה.

2. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם בכל צורה, למכור, לשווק ולתרגם מידע כלשהו מהאתר, לרבות סימני מסחר, תמונות כולל תמונות המוצרים וטקסטים, עיצוב בגדים, טקסטים/מלל וכיוצא בזאת, ללא קבלת רשות מפורשת ובכתב מאת החברה ו/או האתר.

 

מדיניות פרטיות, מאגר מידע ודיוור ישיר

1. הפרטים האישיים שיימסרו על ידיך לטבעלייף במסגרת מילוי טופס ההרשמה או באמצעות כל פנייה לטבעלייף כולל פנייה דרך פרסומים שונים ו/או  דרך צדדים שלישיים יהיו כפופים למדיניות הפרטיות של האתר טבעלייף ו/או  כל גוף ו/או חברה אשר אם יהיו ואשר איתם או תחתם יפעל האתר טבעלייף להלן "טבעלייף".

2. טבעלייף לא ימסור שום פרט מפרטיך, למעט במקרים כגון:
אם יידרש לעשות כן על פי צו בית משפט או על פי כל דין, אם יקבל התראה לנקיטה בהליכים משפטיים נגדה בגין פעולות שבוצעו על ידיך ובכל מחלוקת, טענה, תביעה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, אם תועלה טענה או יתעורר אצל טבעלייף החשד כי אתה הפרת תנאי מתנאי התקנון ו/או כל הסכם עם טבעלייף ו/או עם מי מטעמו.
אם טבעלייף יעביר חלק מפעילותו או את כל פעילותו לגוף שלישי כלשהו, וכן במקרה שיתמזג עם גוף אחר או ימזג את פעילותו אל תוך פעילותו של גוף אחר, טבעלייף יהיה זכאי להעביר לגוף האחר את כל פרטיך ובלבד שהגוף האחר יקבל על עצמו את הוראות מדיניות פרטיות זו. ולך לא תהיה בשום מקרה טענה או דרישה כלפי טבעלייף בקשר למסירת פרטיך כאמור ואתה מוותר בזאת על כל טענה ו/או תביעה כאמור.

3. מילוי טופס ההרשמה באתר על ידך, רכישה דרך האתר ו/או הצטרפות למועדון החברים/הלקוחות, או בכל מקרה אחר שבו תזין פרטי התקשרות איתך ו/או כל פנייה אלינו, מהווה בזאת את הסכמתך לכך שפרטיך יוחזקו במאגר מידע אחד או יותר של טבעלייף ו/או מי מטעמו, ואתה מצהיר בזאת כי אתה יודע כי ייעשה במידע זה שימוש בין היתר למטרות הבאות: למטרות שיווק, מידע, פרסום, קידום מכירות ומכירות כולל פניה אליך בכל אמצעי אמצעי תקשורת שימצא לנכון כולל דיוור ישיר, בכתב, בדפוס, במייל, בטלפון, הודעת טקסט, הודעת ווטס-אפ ו/או בכל באמצעי אחר לרבות באמצעות שימוש ב”עוגייה” (cookies).
שימוש כאמור בפרטיך לא ייחשב כפגיעה בפרטיות.

עוד מוסכם כי המידע כאמור יחשב לקניינו של טבעלייף ואתה מוותר בזאת על כל טענה בגין שימוש ו/או בעלות במידע כאמור, לרבות וויתור על כל טענה על פי חוק הגנת הפרטיות, תשמ”א 1981. טבעלייף לא ייחשב כמפר התחייבות לפרטיות או פוגע בפרטיות משתמש בשל כל מידע, כהגדרתו בחוק המחשבים תשנ”ה – 1995, שיהיה בו כדי לזהות אותך או  להתחקות אחריך על ידי אחר, ואשר נובע מהשימוש בכל אמצעי תקשורת כולל באמצעי תקשורת אלקטרוניים ככלל ותקשורת מחשבים בפרט.

4. אתה יודע ומאשר בזאת כי ידוע לך שלא חלה עליך שום חובה חוקית למסור את פרטיך וכי מסירת המידע הנ”ל נעשית מרצונך החופשי ובהסכמתך ובידיעתך המלאים.

אתה מסכים בזאת באופן מפורש לשימוש האמור לעיל בפרטים שמילאת ומאשר כי השימוש בהם לא ייחשב כפגיעה בפרטיות ולא יזכה אותך בכל סעד ו/או פיצוי כלשהו.

5. באם אין ברצונך כי ייעשה שימוש בפרטיך, בכל עת תוכל להסיר את עצמו ממאגר המידע אשר ברשות טבעלייף וזאת באמצעות פנייה אל טבעליייף או באמצעות לחיצה על קישור להסרה המצוי בכל דיוור.
מאחר ועלולות להיות תקלות תקשורת ו/או תקלות תכנותיות שאינן בשליטת טבעלייף, עליך לוודא שאכן הוסרת ממאגר המידע של טבעלייף באמצעות פנייה אל טבעלייף וקבלת תשובה ואישור בכתב על הסרתך מן המאגר.

 

תחולת דיני ישראל ומקום השיפוט

על תקנון זה יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. מקום השיפוט הבלעדי לכל עניין הנוגע לתקנון זה והשימוש באתר, לרבות בקשר לתכנים, המוצרים והשירותים המוצעים באתר, רשימות הדיוור וכל המצוי באתר טבעלייף או כל דבר הקשור לחברה הינו בבתי המשפט המוסמכים באזור תל-אביב יפו

החברה ו/או האתר שומרים לעצמם את הזכות לשנות את התקנון ואת תנאיו, חלקם או כולם מדי פעם, וזאת על פי שיקול דעתם הבלעדי וזאת ללא צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת מראש.

 

עודכן אחרון ביום 10/02/2019

ט.ל.ח. 

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים