חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

תסכול

תסכול

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: שלום דר` בירן.
אני אתחיל בכך שאין לי בעיה להגיע לאורגזמה ע”י אוננות. אבל הבעייה היא שזה קורה רק כשאני לבד… יש לי חבר כחצי שנה ולאחר כחודשיים שהייתי איתו גמרתי במהלך יחסי המין שלנו, הבעיה היא שזאת הייתה הפעם הראשונה והאחרונה שגמרתי בזמן יחסי המין איתו. אני אוהבת אותו מאד! וגם הוא אותי, אנחנו מאד מאד פתוחים ביחסי המין שלנו (תנוחות, צעקות, דיבור מלוכלך, דיבור אוהב, אביזרים הכל…) אין לי שום בעיה להפתח איתו ביחסים והוא גם יודע שאני מאוננת וגומרת לבד… הבעיה היא שבלאחר זמן מה שלא הצלחתי לגמור איתו התחלתי לזייף לו (הוא מאד משתדל לענג אותי, ממש מחזיק שעות והוא מרגיש מתוסכל אם הוא יודע שהוא גמר כבר כמה פעמים בימים האחרונים ואני לא) אז מכורח הנסיבות ומכוונות טובות התחלתי לזייף לו ומאז המינון הלך וגבר והיום הגעתי למצב שאני רק מזייפת. בזמן האחרון יש לי ממש נקיפות מצפון על זה שאני “משקרת” לו… אני לא רוצה לשקר לו בשום נושא ובמיוחד לא בזה… מה שמביא אותי להתרחקות מיחסי מין איתו ולחוסר חשק… אז יש לי שתי שאלות אליך:
1. האם לזייף זה מעשה מאד נורא ומעליב את בן הזוג? כי רגשות האשמה ממש אוכלות אותי… לפעמים עד כדי בכי.
2. איך אפשר לצאת מה “לופ” הזה של הזיופים? עכשיו שנכנסתי לזה בשגרה כמעט יומיומית אני לא יכולה להגיד לו פתאום – אממממ, אני בעצם לא גמרתי איתך עד היום בכלל אז בוא ננסה לעבוד על זה ביחד כי אני רוצה להפסיק לזייף.
3. איך אני מביאה את עצמי להגיע לאורגזמה יחד איתו ולא רק שאני לבד…? (כשאני לבד אני יכולה ממש לשלוט בזה כאילו זה הכי קל בעולם ואיתו זה פשוט נעלם…) אשמח לתשובה מהירה, ותודה על העזרה.

תשובה: זה שאת מצליחה לגמור באוננות וגם הצלחת בכך במשגל מעידה שאת אורגזמית. למעשה את מתארת `הפרעה אורגזמית מצבית` שכנראה קשורה למצבך האישי ו/או הזוגי בתקופה הנוכחית.
הפתרון לכך הוא ייעוץ פסיכוסקסואלי קצר ובד”כ מאד יעיל. בייעוץ זה תוכלי גם לקבל הדרכה ותמיכה איך להחלץ מההסתבכות בזיופי האורגזמה.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים