חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

תיקים

תיקים

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: בני בן ה22 סובל מתיקים מגיל 11 עוויות בפנים בלבד כיום יש לו עוויות כאלה שהוא מרים את הגבות ומוריד בלבד כך שהתיקים קלים מאוד אך לא נעימים הוא בריא באופן כללי מה אפשר לתת.עלי לציין רק שהוא סובל מעיפויות למרות שהוא עובד עבודה פיסית קלה והוא עשה בדיקות דם לפני שבוע ואנו מחכים לתוצאות.

תשובה: תיקים הם תופעה שכיחה ובהחלט לא תמיד נעימה. גם אם מדובר בתיקים קלים עדיין הגורם הבסיסי לתופעה קיים. לעניות דעתי צריך לחפש את הקשר בין עייפותו של בנך לבין אותה עייפות. במסגרת ספקולציה, אני משער שיש חוסר איזון בין מסלול הלב והאש לבין מסלול הכליות- המים. יתכן ומדובר ביותר מדי אש וחולשת הכליות, ומכאן העייפות. ברם יש מקום לבצע בדיקה מקיפה ואז לקבל החלטה טיפולית מתאימה. לרוב התוצאות טובות ולכן כדאי לשקול טיפול.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים