חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

תזונה ומערכת החיסון

תזונה ומערכת החיסון

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: שלום.
אני בת 25 ובשלוש השנים האחרונות ירדתי כ-30 ק”ג אחרי קיצור קיבה.בשלוש השנים האלו אני סובלת שמונה-תשע פעמים בשנה מדלות גרון חריפות, הצטננויות חוזרות ונשנות וכל הזמן קר לי. מה אני צריכה לשנות בתזונה שלי (להוסיף או להפחית) כדי לחזק את המערכת החיסונית? (בפעמים האחרונות כבר קיבלתי זריקות פניצילין בגלל חומרת הדלקות)

תשובה: שלום יעל. מה שניכר בשאלתך זה, שלא זו בלבד שירדת במשקל במידה ניכרת, גם בגרם נזק משני. נזק זה נובע מכך שהקיבה מהווה את שער הכניסה של האנרגיה לגוף. שער זה נפגע על כן יש לך בעיה של אנרגיה. זו גם הסיבה בגינה את סובלת מקור. הפגיעה בחיסוניות נובעת מכך שאין לך די אנרגיה לספק את מסלול הריאות האחראי על החיסוניות. דלקות הגרון הרבות הן על רקע זאת שהקיבה נפכעה, כי מסלול הקיבה עובר דרך הגרון. מבחינתך לא יהיה די לשנות תזונה, נראה לי כי לא יהיה מנוס מפני תוספת טיפולית אשר תנסה לתמוך בנזק הקיים. תזונתית נסי לאכול מאכלים חמים ומחממים ולא קרים ומקררים. גם במקרה הזה מציע לך לקבל יעוץ מקצועי יותר מדוייק ולא פשטני ולא מחייב דרך האינטרנט.אל תתמהמהי מדי בפנייה לטיפול, זכרי כי הסבל הוא שלך ובגדול איכות החיים והבריאות הם החשובים מכל.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים