חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

תופעה מוזרה

תופעה מוזרה

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: דר` בר שלום , שמי ערן אני כותב לך בשם אימי,היא סובלת תקופה מאוד ארוכה מתופעה שחוזרת על עצמה פעמיים ושלוש בשבוע , לחץ בחזה ,הרגשת “שריפה” בחזה שמתפשטת עד לראש , במקביל בחילות הקאות והרגליים נהיות כבדות (לא מסוגלת לעמוד) היא עשתה את כל הבדיקות האפשריות , הכל יוצא תקין ,הפנו אותה גם לפסיכיאטר ,גם זה לא עוזר ,כל העניין לא ברור ,רופאת המשפחה טוענת כל הזמן הזה כי גיל המעבר הוא הגורם לתופעה (מה שלא פותר את הבעיה)מה אתה מציע לעשות?
תודה רבה
ערן

תשובה: ערן שלום
יתכן בהחלט כי אמך סובלת מתופעות גיל המעבר(אם היא בגיל המתאים לכך כמובן).הייתי מציע תוסף מזון בשם קוהוש שחור,ממנו יש ליטול מינון מקסימלי המצויין על האריזה ולהמתין כשבועיים עד להקלה. אם עדין נותרו גלי חום אפשר להוסיף גם איזופלוונים ממקור סויה.
הימנעו מצריכתן של פורמולות שונות והקפידו לצרוך את התוספים המסוימים שציינתי בלבד. ההצלחה עימם היא הטובה ביותר וגם עלותם היא הפחותה ביותר.
בברכה
דר אודי בר

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים