חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

שמלות ערב צנועות

אהבתם? שתפו עם חבריכם

מאת ישראלה קריבושי – מעצבת שמלות ערב וכלה


 

שמלות ערב צנועות ועכשווית
קולקציית שמלות ערב שאני מעצבת הינה חדשנית ועכשווית. בדרך כלל אני שומרת על קווים נקיים קלאסיים ועם זאת חדשניים, וכל השמלות תפורות ברמת גימור עילית.

כדי לקבל שמלת ערב צנועה למשל, אני מוסיפה לשמלה אשר את רואה כאן באתר או אצלי בסטודיו שרוולים או שרוולון, או ניתן להוסיף עליונית אשר תכסה את הכתפיים ביחד עם הידיים, מקטינה מחשוף באם המחשוף גדול מדי, או סוגרת את השמלה עד הצוואר, כך שרוב הדגמים של שמלות ערב שתמצאי כאן באתר, את רובם  ניתן לשנות כך שללא שינויים דרסטיים יתקבלו שמלות ערב צנועות, ויחד עם זאת עדיין ייראו שמלות ערב מודרניות ועכשוויות.שמלות ערב צנועות בסגנון אלגנטי
כשאנחנו מדברות על  שמלת ערב צנועה, מיד מצטיירת בדמיון בראשנו שמלת ערב סתמית, נראית “עלובה”, זקנה למראה ועוד, אולם שמלת ערב צנועה יכולה להיראות יפיפייה ,מושכת ואלגנטית, חדשנית ויפה למראה, עשויה ברמת גימור עילית ומבדים איכותיים ונעימים למגע.

זהו יום האירוע שלך או של משפחתך הקרובה ואין שום סיבה בעולם לכך שלא תיראי במיטבך.


שמלות ערב צנועות ושילוב הבד המתאים
שמלת ערב צנועה זה לא אומר שהבד ממנו עשויה השמלה אמור להיות פשוט או זול גם במחיר וגם במראה, אני אשתמש בבדים הכי איכותיים הקיימים אום עדיין אדאג לכך שמראה השמלה ערב יהיה צנוע ולא חושפני.


אני לא אשתמש בבדים מבריקים וזולים אשר מסנוורים את העיניים, אולם כן אשתמש בבדים המשדרים רכות ועדינות, ועם זאת לא מאבדים ממראה עשיר ועכשווי כגון בדי טאפט, בדי תחרה, בדי שיפון וכמובן בדי משי עדינים אשר תמיד נראים נהדר.


שמלות ערב צנועות קלאסיות
כפי שהזכרתי קודם לכן, בקולקציית שמלות ערב שתמצאי אצלי, גם אלו בגזרת כתפיים חשופות וללא שרוולים, ניתן לשדרג אותן ל- שמלות ערב צנועות וזאת על ידי הוספת שרוולים, או שרוולון, או עליונית תואמת.


שמלות ערב צנועות בהתאמה אישית אלייך
באם תבחרי להזמין אצלי שמלת ערב צנועה, מובטח לך כי אני כמעצבת אופנה מנוסה ביותר קרוב לעשרים שנה עם טביעת עין חדה, אדע איזה דגם להתאים לך, אשר יהלום את אישיותך ויוציא אותך החוצה, ואני משוכנעת ומבטיחה לך כי ביום חגך תיראי הכי מושלמת כמו שצריך.בברכה,

אהבתם? שתפו עם חבריכם

INULIN

בריאים לחיים המפתח
,ימים ולאריכות יותר
,לכולם ממליץ FDA
ויצמן במכון חוקרים
...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

לפרטים נוספים