חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

שמלות ערב יכולות להעיד על אישיותך ומה את מצהירה

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שמלות ערב יכולות להעיד על כל אישה מי היא, איך היא מרגישה, איזה מסר היא רוצה להעביר.


 


אישה בעלת אופי שקט ורגוע, שאינה מחפשת להתבלט במיוחד תעדיף בדרך כלל ללבוש לאירוע שמלת ערב בצבע כהה כגון שחור, אפור או כחול עמוק וכדומה.


כמו כן שמלת ערב תהייה ארוכה או קצרה תלוי באירוע, שמלת ערב בקו נקי וקלאסי, לא צמודה מדי לגוף אלא חופשייה במידת מה אולם עדיין תהייה קרובה לגוף ולא מתנופפת מדי.


 


אישה אשר רוצה לשדר בטחון וסמכות ואמירה תחפש דווקא ללבוש חצאית ארוכה עם ג’קט קצר או חליפת מכנס גם כן רצוי בצבעים כהים כגון שחור, כחול כהה, אפור וכדומה.


אותה אישה אם תרצה יותר להתבלט יותר להביע תעדיף את הצבעים האדומים או הכחולים כגון כחול רויאל או טורקיז.


 


בכל מקרה עם שמלות ערב אישה תיראה תמיד יותר נשית, יותר מסתורית, יותר נחשקת.


 


אישה אשר תרצה להעביר מסר של אישה נחשקת, סקסית, תחפש ללבוש שמלת ערב צמודה אשר מחטבת את הגוף ומדגישה את החמוקיים, אותה אישה בדרך כלל תעדיף שמלה קצרה או שמלת ערב המגיעה עד הברכיים.


אם אותה אישה תרצה יותר להתבלט, להעביר מסר חזק “אני כאן”, היא תעדיף בוודאי אף מחשוף עמוק לשמלה בתנאי שכמובן הוא מתאים ולא וולגארי מדי, וכן תעדיף שמלת ערב בצבעים צועקים כגון אדום אש, צהוב חזק וכדומה.


 


כאשר את באה לבחור שמלות ערב ולא משנה מה את רוצה להביע ומה המסר שאת רוצה להעביר, תמיד תקפידי על שמלות ערב איכותיות, עשויות מבדים איכותיים ותפורות ברמת גימור עילית, שמלות ערב כאלו תמיד יראו טוב.


 


קחי בחשבון כי כאשר אנשים מסתכלים על מוצר מסוים, הם מרגישים מיד באם אותו המוצר עשוי באיכות טובה או איכות ירודה, לא תמיד הם יידעו לשים את האצבע ולהגיד מה בדיוק עושה להם להרגיש באם המוצר באיכות טובה או ירודה, אולם היי בטוחה כי שמלת ערב איכותית העשויה מבדים איכותיים ותפורה ברמת גימור מעולה ואשר יושבת יפה על הגוף, לעולם תיראה הרבה יותר טוב מאשר שמלת ערב העשויה מבד פשוט וזול ותפור ברמה נמוכה.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

INULIN

בריאים לחיים המפתח
,ימים ולאריכות יותר
,לכולם ממליץ FDA
ויצמן במכון חוקרים
...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

לפרטים נוספים