חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

שלשולים לתינוקת

שלשולים לתינוקת

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: שלום פרופ` שטרנפלד,
ברצוני לשאול כיצד ניתן לעזור לתינוקת כבת 5 חודשים .ינקה 3 חודשים ומרגע שהפסיקה לינוק התחילה לסבול משלשולים והקאות אושפזה והרופאים המליצו על הזנה מיודת במקום מטרנה וכ` מזון מפורקפרג`סטמיל או נוטרמיגן ולהמנע מחלב בינתים.
למרות השינוי הבעיה נמשכת ונצפתה ירידה במשקל כעת מאושפזת כ-10 ימם ומואכלת בתזונה הנ”ל ע”י זונדה ומעט בקבוק (מכיוון שאוכלת כמויות קטנות) אך התופעה נמשכת לסירוגין ובביה”ח נדבקת בוירוסים מילדים אחרים.לא ניתן לשחררה מחשש התיבשות?
מה היית ממליץ??
בברכה,
רחל

תשובה: שלום רחל. נראה לי כי הילדה צריכה לעבור בדיקת ךגישויות למזונות. בדיקה זו אפשר לעשות ביךדים גם בגילאים יותר קטנים בעזרת ביוטנסור. מנסיוני הרב אני יכול לומר לך שבדיקה שכזו במידה ונעשית ע”י איש מקצוע מיומן, מגלה את הרגישויות בדיוק רב. לצערי, בבי”ח לא ניתן לבצע את הבדיקה מפני שהמערכת לא מכירה בה. הבדיקה פשוטה ולא מכאיבה ונמשכת רגעים ספורים בלבד.רק לאחר הבדיקה אפשר יהיה להמליץ על המשך התזונה במזונות המתאימים.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים