חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

שיעור יתר

שיעור יתר

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: ד”ק אודי בר שלום, יש לי צמיחת שער מאוד מהירה בחלקי הגוף השונים לאחר שאני מסירה אותו, ולא משנה ממש באיזו דרך, בין אם זה בשעווה/בגילוח/או במכשיר (שזה כמו השעווה לפי ידיעתי) ובכל מקרה זה פשוט צומח אחרי יום יומיים, גם אם לא הכל, אבל בכל זאת,וזה משגע אותי. אמא שלי (גילי הוא 16) לא מוכנה לשלם לי על טיפולי לייזר כי לדעתה זה לא עובד, אבל אם אוכל להוכיח לה שזה כן, סבירלהניח שתסכים. בבקשה ממך, תן לי רעיון מה אני יכולה לעשות בשביל להיות חלקה.

תשובה: מעיין חביבתי,הרעיון היחידי שאוכל לתת לך,הוא לגרום לאמך לבדוק היטב את שיטת הסרת השיער בליזר.אני משוכנע כי אם אכן אמך תכיר את כל העובדות,היא ביוזמתה תציע לך הטיפול.
אין לרפואה להציע לך שיטה טובה ובטוחה יותר מליזר,למעשה הסרת שיער בליזר היא המיושמת ביותר בעולם על ידי רופאים,ובעלת המחקרים הרבים ביותר אודות יעילותה ובטיחותה.
בהצלחה בשכנוע
דר אודי בר

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים