חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

שיעול

שיעול

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: בני בן שנתיים,עבר ניתוח להסרת פוליפים לפני שלשה חודשים כבר 3 שבועות משתעל עם הרבה ליחה רופא ילדים טוען לאחר בדיקה שהריאות נקיות והשיעול כתוצאה מנזלת. כיצד לעזור לו להיפטר מעודף הליחה?

תשובה: רותי שלום!
כדי להפחית את הליחה, כדאי לנסות להמנע לזמן מה מדברי חלב, מכל סוג שהוא. וכן לנסות להוציא מן התפריט דברי מאפה. יחד עם זאת רצוי שהילד ישתה לפחות שתי כוסות תה טימין. התה הזה מרכך את הליחה ומאפשר ספיגה שלה עם הרבה פחות שיעול. יש ללטפטף 2 טיפות של מיץ בצל על צמר גפן ולשים בנחיריים לכמה דקות 3 פעמים ביום. האדים עולים לכל הסינוסים ומנקזים אותם. את המיץ אפשר להפיק בעזרת כלי לכתישת שום. אם זה לא יהיה מספיק תשאלי שוב, תוך שאת מציינת את מה שכבר עשית עד כה. בהצלחה.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים