חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

שיעול

שיעול

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: שלום רב,
בני בן ה-6.5 החל לפני כחודש להישתעל שיעול יבש כל כמה שניות. בדיקה אצל רופא המשפחה לא העלתה בעיה כל שהיא. יש לציין שבלילות הוא ישן בלי להשתעל.
הוא החל ללמוד בכיתה א` השנה ובנוסף יש לבעלי ולי קצת בעיות בחיי הנישואין בחודשים האחרונים.
האם יש לזה קשר לשיעול? האם תוכל להמליץ לי על דרך טיפול בילד?

תשובה: דורית שלום!
יכול להיות שהשיעול היבש של בנך הוא שיעול עצבני. בהחלט יש דבר כזה. אינני יכול לקבוע לפי שאלתך אם אמנם זה כך ממש. ילדים שמשתעלים, עושים זאת יותר בלילה. אם הוא לא משתעל בלילה זה מעיד על משהו שקשור יותר לשעות העירות. נסי להפוך את השיעול לליחתי יותר על ידי שתתני לילד למצוץ סוכריות “ריקולה” תוצרת שוייץ. נסי לשים בצל קצוץ בדבש לכל הלילה, ובמשך היום לתת בכל פעם כפית.
וכמובן הדרך הטובה לטפל בילד זה לשפר את הקשר הזוגי. הילד יכול להשתעל, אבל לסבול הוא סובל מבעיות בחיי הנישואין של ההורים. רצוי לטפל בבעיות כל זמן שהן טריות. אח”כ הן מתקשות ודומות לבטון. חלון ההזדמנויות במקרים כאלה פתוח רק זמן מוגבל.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים