חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

שברי מאמץ – סבירות לחזרה ?

שברי מאמץ – סבירות לחזרה ?

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: שלום, שמי אורי ואני בן 18, חייל.
עוד בגיל 17 באזרחות סבלתי משברי מאמץ מדרגה 2 (ב-2 השוקיים) בעקבות אימונים אינטנסיביים לפני הצבא, נחתי תקופה ארוכה, במסגרת היחידה שלי בצבא החלו כאבים רק בשוק שמאל, אך עצרתי את זה בזמן, הספקתי בינתיים לעבור יחידה (מסיבות אישיות וגם לנוח מס´ חודשים בעקבות המעבר) וכרגע עומדת בפניי החלטה קשה האם להשתבץ מחדש ביחידה קרבית (כנראה שסיירת מסויימת) ומה הסיכויים ששברי המאמץ יחזרו ?
כמו כן האם צריכת סידן מוגברת יכולה לעזור במניעת חזרת שברי המאמץ בעתיד ?

תשובה: שלום
אתה מתאר החלטה די חשובה, לכן מה שאני יכול ליעץ לך זה ללכת ליעוץ אצל רופא אורטופד והוא יוכל לתת לך את התשובה הטובה ביותר על סמך הבדיקות עברת.
לגבי תוספת סידן, סידן הוא חשוב לבניית העצמות אבל צריכה מוגברת שלו הרבה מעבר לנדרש אין לה יתרון כל שהוא. צריך לאכול בצורה מאוזנת.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים