חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

רפלוקס לבן 8 שבועות

רפלוקס לבן 8 שבועות

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: ד”ר הלר שלום,
בני בן 8 שבועות סובל מרפלוקס (האבחנה נעשתה על סמך תסמינים בלבד, ללא בדיקת אולטרסאונד), ניזון מנוטרמיגן (אלרגי לחבלון חלב פרה וכנראה גם לסויה) עם תוספת כפית קורנפלור (לשם הסמכת המזון ותוספת קלוריות כי עד גיל חודש לא עלה במשקל).
לאחר כל ארוחה הילד אינו שקט במשך שעתיים, נראה כאילו סובל מצרבות , מעוות את הפנים , בוכה לפעמים, אינו מצליח להירדם כי משהו מציק לו. לא מדובר בגזים, בזכות נוטרמיגן לא סובל מגזים בכלל.
בניסיון להקל על הצרבות, סידרנו לו השכבה גבוהה, תקופה מסוימת נתנו לו זנטק לפני כל ארוחה-לא עזר כלל. מה ניתן לעשות עם הצרבות, שהרי לפעמים הילד לא ישן כלל כל היום! ולא כי לא רוצה, אלא כי סובל ממשהו…
דבר נוסף שברצוני לשאול-זה בעניין הפליטות, שדווקא נראה לי כי חל שיפור במצב הפליטות אך הן עדיין מרובות. אנו ממתינים לקבלת גביסקון בייבי מארה”ב, שמענו שזה עוזר פלאים, אבל משום מה הרופאים שביקרנו לא כל כך אוהבים אותו.
האם לדעתך בכל זאת ניתן לנסות? האם זה יכול לעזור במצב של צרבות? האם זה יכול להפחית עליית המזון לושט הרי זה גם גורם לאי שקט רב אצל בננו.
תודה מראש,
יוליה

תשובה: שלום יוליה
גביסקון הינו תכשיר טוב מאד. בארץ יש תכשיר מקומי שההרכב שלו זהה חגביסקון ונקרא algical kid. כדאי לנסות להשתמש בו עד שיגיע הגביסקון , כיון שהוא יכול להקל מאד על הפליטות והצרבות . שבת שלום

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים