חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

רעלים בקוסמטיקה

רעלים בקוסמטיקה

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: ראיתי אותך מדבר היום בבוקר על חומרים מזיקים בקוסמטיקה ה”יקרה” שאנו משתמשים בה יום יום (במחשבה שאנחנו תורמות משהו לעור הפנים) והמשכתי לבדוק באינטרנט את הנושא ועליתי על אתר עם רשימה מלאה של חומרים רעילים ששמים לנו בקוסמטיקה. כשראיתי שגם בקרמים ומייק אפ שלי חלק מחומרים אלה מופיעים רצתי לשטוף את הפנים במים פושרים כתגובה ראשונית. אני בחורה בת 30 עם עור מעורב ונטיה לנפיחות קלה מתחת לעיניים (עכשיו פתאום ברור לי מה תרם לכך). אילו מוצרים קוסמטיים (קרם עיניים, קרם פנים, סבון פנים, מייק אפ ואיפור) אפשר להשתמש בכל זאת, שלא מכילים את כל הרעלים האלה?

תשובה: ויקי שלום
שאלה קשה. אין בפי המלצה על חברת קוסמטיקה אחת אשר כ ל מוצריה טובים. יש להתאים המוצר הספציפי בו את חפצה לחברות אשר “להן זה הצליח”. כמובן שיש חברות וותיקות המועדות יותר להצליח, אולם כאן גם ניכנס שיקול של תקציב ועוד ועוד..הבנת למה אמרתי שאלה קשה..
בברכה
ד`ר אודי בר

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

INULIN

בריאים לחיים המפתח
,ימים ולאריכות יותר
,לכולם ממליץ FDA
ויצמן במכון חוקרים
...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

לפרטים נוספים