חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

ריפלוקס

ריפלוקס

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: שלום ד”ר בר סבלתי בעבר מריפלוקס שנוצר מבקע סרעפתי כמו כן טיפלתי בהילקובקטר פילורי וגסטריטיס שעשו לי צרבות נוראיות. לא הייתי מוכן לקבל תרופות כרוניות (זוטון). ונלחמתי במחלה כמו למשל בדיקור סיני שאולי עזר לי פסכולוגית, נמשך הרבה זמן והרבה כסף (רופא המשפחה אמר לי שזה לא יעזור ואצטרך לקחת זוטון אולי כל החים) בכל זאת לא ויתרתי שניתי תזונה עד שזה נעלם כיום אני ממעיט במוצרי חלב, ולפעמים חוטא במאכלים מחוללי צרבות ועדיין מרגיש בסדר רק מפחד שלא יחזור. האם תוכל להסביר לי את הנס שקרה וכיצד לשמר אותו.

תשובה: רונן שלום
תתפלא אבל גם אני איני ממליץ למטופלי ליטול תרופות כזוטון לאורך זמן,אלא אם כן מצבם מחייב זאת(מאוד נדיר). ובכן לענינך,נראה כי העובדה שטיפלת במחולל הגסטריטיס(חיידק ההליקובקטר פילורי) תרמה רבות לשיפור במצבך.כמו גם,עיקר הבעיה המהווים מוצרי חלב היא תכולת הסידן הגבוהה שבהם,הגורמת להגברת הפרשת החומצה.
שמח בחלקך.
בברכה
דר אודי בר

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים