חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

קריאטנין +UREA

קריאטנין +UREA

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: שלום רב,
שמעתי רבות על מקצועיותך ולהלן שאלתי- אני בת 37 מטופלת באינסולין מזה כשנה וחצי (לאחר הריון)וביתר לחץ דם מזה כ-9 שנים – מאז ההריון נמצא בחלבון בשתן – רמות הסוכר מאוזנות 94 בצום H1C 6.3 לחץ דם מאוזן 120/70 בעזרת כדורים. בבדיקת דם אחרונה רמת UREA היתה 1.10 ורמת קריטנין היתה 59 או הפוך (SORRY) האם הדבר צורך כבר טיפול תרופתי או האם ישנה דרך טבעית יותר לשלוט ברמות החלבון והקריאטנין?
אודה לתשובתך
יום נעים
רוית

תשובה: רווית שלום
רמות קראטינין 1.1 הן עדיין בגדר הנורמה,אולם חשוב להתבונן במגמה אשר ערכים אלה משקפים. למשל,אם רמות הקראטינין שלך היו 0.8 כל השנים,הרי שערך של 1.1 הוא מגמת עליה מובהקת אשר יתכן ומעידה על בעיה כלייתית אמיתית.
חשוב לדעת גם כמה חלבון את מפרישה בשתן בבדיקה של איסוף ל24 שעות.
בקיצור,הייתי ממליץ על ביצוע איסוף לחלבון,ואם ערכי החלבון גבוהים באופן משמעותי מהתקין,למשל מעל 300 מג ל24 שעות לבצע בירור כליתי נוסף הכולל:
אולטרסאונד,ויתכן אף ביופסיה כליתית.רק לאחר כל אלה אפשר להוסיף תרופות המפחיתות הפרשת חלבון או לחילופין לשלב טיפול על ידי תוספי מזון.
בברכה
דר אודי בר

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים