חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

קירטוקונוס

קירטוקונוס

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: פרו` בלומנטל שלום,
בני בן 22 והסתבר שיש לו קירטוקונוס בשתי העיניים , הוא מרכיב משקפיים מזה שנה ,בעין אחת צילינדר 1 ובעיין השניה צילידר 4.5 , האם ניתן בדרך כלשהי לעצור את המחלה, האם יש טיפולים תרופתייםבארץ או בעולם ?האם יש רופאים מומחים לקרנית?
תודה
ציפי צבי

תשובה: ציפי צבי שלום,
קרקטונוס היא מחלה פרוגרסיבית אשר פוגעת באחידות הקרנית: הקרנית היא החלק האנטומי הקיצוני של העין המבנה ו/או הקמירות של הקרנית משתנה , אך לא בצורה אחידה, אם – כי נוצר מעיין קונוס בחלק מסויים של הקרנית.
נכון להיום אין שוב טיפול תרופתי לקרקטונוס הטיפול היחודי הוא על ידי עדשות מגע מיוחדות ישנן מספר לא מבוטל של פילוסופיות התאמה,אבל בשורה תחתונה החשיבות היא 1. להשלי את מבנה הקנית בצורה אחידה. 2. על ידי מגע פיזי עם הבליטה לנסות ולמנוע התדרדרות של המצב.
ישנם חברות המייצרות עדשות-מגע אשר מדווחות REREISAL של הקונוס על ידי עדשה ספיציפית. מנסיוני הדבר ניתן לעשייה אך קשה, אבל לא בלתי אפשרי

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים