חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

קיום יחסי מין

קיום יחסי מין

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: דר` בירן שלום,
מזה כחצי שנה אין לי חשק לקיים יחסי מין עם חברי.
יש לי כאבים עזים בעת החדירה. ביקרתי אצל רופא נשים והא נתן לי אנטיביוטיקה ואגיסטן, זה לא הועיל כיון שעדיין אני חשה בכאבים.
מטריד אותי שהחשק המיני שלי נעלם.
מה דעתך?

תשובה: היי אפרת,

מאד יתכן שיש קשר הדוק בין ירידת החשק המיני לבין כאבים בחדירה; מחד גיסא, ירידת החשק המיני עלולה לפגוע בעוררות המינית הכוללת התרחבות והתארכות הנרתיק והרטבתו. כשהעוררות המינית פגומה – סביר שיהיו כאבים בחדירה.
מאידך, בעייה בנרתיק, מסיבות גופניות ו/או נפשיות, גורמת לכאבים בחדירה ולעתים פוגעת ביכולת להשיג אורגזמה. המשגל הופך מהנאה וסיפוק למטרד מכאיב ומתסכל וכתוצאה עלול להפגע החשק המיני.
את מדווחת שהגניקולוג רשם לך תרופות כנגד זיהום, שהוא אולי המקור לכאביך. עצתי לך לברר האם נרפאת מהבעייה שהוא איבחן ואם לא – להשלים את הטיפול עד חלוף הכאבים. אם תגלי שהכאבים נמשכים לאחר ריפוי הזיהום – כדאי שתפני לאבחון פסיכוסקסולוגי כדי לברר האם ניתן לעזור לך גם מהצד הזה. הטוב ביותר שתפני למרכז שבו ניתן לאבחן ולטפל תחת אותה קורת גג בהיבטים הגופניים, הנפשיים והזוגיים.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים