חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

קיבה רגישה

קיבה רגישה

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: אני בת 25 ושוקלת 50 ק”ג.יש לי חילוף חומרים מהיר מאוד, כל מה שאני אוכלת אחרי פחות משעה אני בשירותים. היציאות שלי בד”כ רכות- שלשול. האם זה טבעי או האם עליי לבדוק זאת? כמו כן אני סובלת מסחרחורות, בחילות ודופק לב מהיר- הרגשה של לפני עילפון. לפני שנה בדיוק התחושות האלו הופיעו אצלי לראשונה וכל הבדיקות שעשיתי לא העלו דבר. ברפואה המשלימה קראו לזה התקפי חרדה למרות שלדעתי אין לזה שום הצדקה, ואני גם לא מאמינה בדברים האלו.ההשערה שלי היא שיש לי איזושהי בעיה רפואית שאולי קשורה לזה שהאוכל לא מספיק להתפרק לי בגוף. אתה חושב שיש בזה משהו? ואם לא אז מה זה לדעתך?

תשובה: שלום טלי. בעיה לא קלה לנסות לאבחן דרך המייל. נראה לי כי חשוב לבדוק את בלוטת התריס. יתכן ומדובר ביתר פעילות. באם זה תקין יהיה צורך לבדוק את האפשרות של הפרעות ספיגה למיניהן. בה בעת כדאי יהיה גם לשקול אפשרות של תופעה הנקרת ברפואה DUMPING SYNDROME. באם תתקבל אבחנה יהיה יותר קל לייעץ לך כיצד לפעול.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים