חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

קולסטרול

קולסטרול

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: שלום אני בת 51בבדיקה שעשיתי התקבלו תוצאותldl 134 hdl60.80נאמר לי שעלי לשמור אני מתאמנת 6 פעמים אוכלת ללא שומן וכמעט ללא טיגון מאיך עלי לשמור תודה מראש

תשובה: לאה שלום
ראשית הרשי לי לברך אותך על בחירתך באורח חיים בריא. גם אם גופך נועד לייצור אינטנסיבי של קולסטרול, הרי שבכל זאת, את שומרת על גורמי סיכון נוספים תחת בקרה בזכות אורח חייך. מעבר לכך, הרי שבמקרה שלך, הייתי ממליץ לצמצם כמעט ל -א פ ס את צריכת החלבון מן החי , שזה אומר בקר, עוף והודו ולהעדיף באופן חד משמעי דגים, קטניות, ומוצרי חלב דלי שומן! כמו כן, העלי את צריכת שמן הזית במזונך. תבלי בו כל ארוחה אפשרית.
אם כעבור 40 יום הבדיקות תחזורנה על עצמן, גם אם בשיפור מה..אמליץ לשקול מספר תוספים. בינהם ניאצין, כרומיום כמו גם קואנזים 10. למינונים אפנה לטורי האישיים או לפגישת אבחון.
בברכה
דר אודי בר

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים