חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

צמחונות – השפעה על כאבי ראש

צמחונות – השפעה על כאבי ראש

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: אני סובלת לאחרונה מכאבי ראש ,כאבי צוואר וכאבי מפרקים. פניתי לטפול למטפלת בשיטה סינית בדיקור וכוסות רוח. לדבריה, מאחר ואני צמחונית, התופעה נובעת אצלי מחוסר דם( למרות שאיני מאובחנת בסובלת מהמוגלובין נמוך) לדבריה עלי לאכול בעיקר כבד. לטענתה, כתוצאה מחוסר דם, נוצרים משקעים של דם, שאינו מצליח לעבור בדרכים הרגילות.
האם יש ממש כלשהו בדבריה, לי הענין נראה מאד מוזר. לא הייתי רוצה להתחיל לאכול בשר, אם אין בכך באמת יסוד אמת

תשובה: שלום אנבל. הואיל ואני טבעוני, נראה מעט תמוה מה שנאמר לך. ברפואה הסינית רוב כאבי הפרקים מקורם מלחות וכיח בצורות שונות. אחת הסיבות לכאבי פרקים נובע מעודף חומצות גרעין ממקור של חלבון בעלי חיים. אכילת קטניות ודגניים יוצרת חלבון מלא ומספקת את תצרוכת הברזל הנחוצה וחשוב לציין שהזמינות של אותו ברזל גבוהה. את יכולה לבחור את צורת חייך אך להקפיד לאכול נכון. בהצלחה בדבקות בדרך הנכונה.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים