חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

ציפראמיל+dhea

ציפראמיל+dhea

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: אני בת 33 משתמשת בציפראמיל כ-4 שנים. הומלץ על תוסף dhea.האם יש תגובות בין תרופתיות לשניים? ברצוני להתחיל עם מינון נמוך של התוסף ובמקביל להפחית את השימוש בציפראמיל. היכן ניתן לבצע בדיקה לרמת dhea,לא ברור לי האם קופ”ח מעניקה שירות זה.האם רצוי להפגש עימך למעקב משמעותי יותר, במידה ויש סיכון בתהליך זה? תודה רבה.

תשובה: אור שלום
אין בעיה ליטול ציפרמיל וDHEA יחדיו. עם זאת בהחלט כדאי לבצע בדיקות דם לפני נטילת התוסף ההורמונלי כדי להעריך את רמותיו בדמך. יתכן ואינך זקוקה כלל לתוספת שלו, ומאידך יתכן ואת צריכה מינון גבוה הרבה יותר..
לשמחתי אפשר לבצע הבדיקה במסגרת קופות החולים. אם תחפצי, את יכולה בהחלט להגיע לטיפול ומעקב במסגרת מרפאתי,תוספת של ההורמון מצריכה מירשם רופא ואסורה בשימוש במצבי רקע מסוימים (סרטן שד משפחתי, ועוד).
בברכה
דר אודי בר

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים