חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

ציפצופים באוזניים

ציפצופים באוזניים

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: ד”ר בר שלום.
אבי סובל כבר שלושה חודשים מציפצופים חזקים ולעיתים סחרחורות. בבדיקת CT שעבר לא נמצא נזק בתעלות האוזניים או לעור התוף. הרופאים לא יודעים את הסיבה לציפצופים אבל משערים שזה קשור להפרעה עצבית באוזן.
לטענתם אין טיפול לבעיה זו.
הידוע לך על טיפול כלשהו (גם מהרפואה האלטרנטיבית)?
תודה מראש.

תשובה: יניב שלום.
איני יודע את גילך,אך בכל זאת לאחר שציינת כי עברת CT ראש,אני מניח כי אין מדובר בגידול פונטוצרבלרי הנותן לעיתים סימנים דומים.ובכן,אם כאמור אין מדובר בבעיה אנטומית,הייתי מציע בהחלט להתחיל שימוש בתוסף מזון בשם גינקו בילובה.טול תוסף מזון זה במינון של שני כדורים ליום בשבועיים הראשונים ולאחר מכן תוכל לעבור לשלושה(קרא בעיון את ההמלצות על האריזה,ישנן ריכוזים שונים עם מינונים שונים).בכל אופן אל תיטול את הכדור השלישי סמוך למועד השינה,הוא עלול להעיר אותך.צפה להטבה כעבור 5 שבועות(לעיתים אף קודם לכן).
בברכה
דר אודי בר

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים