חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

פרג עודי (עובדיה)

פרג עודי (עובדיה)

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: שלום לך פרופ` שטרנפלד.
לא פעם חשבתי עליך ועל אחיך יעקב. אני חבר לספסל הלימודים של יעקב מביה”ס היסודי תחכמוני ונהגתי לבקר אצלכם בבית מידי פעם. אשמח לשמוע מה קורה עם יעקב, לגביך אני כבר רואה לאן הגעת. אני מקווה שאתה זוכר אותי
אשמח אם תכתוב לי מספר שורות.
תודה

תשובה: שלום עוזי. תודה על התענינותך הכנה באחי. יעקב מפליג מזה שנים ארוכות בצים וכנראה ימשיך בכך עד לפנסיה. יעקב גר בבת-ים באותו בית שבו נהגת לבקר בילדותך. הבית להזכירך נמצא ברחוב החשמונאים 12. כרגע יעקב בים והוא עתיד לשוב ארצה בעוד כחודשיים ומחצה ואולי קצת יותר. בודאי יעקב ישמח לפגוש אותך ולהעלות זכרונות מהעבר המשותף. מספר הטלפון הוא 6580913. שמחתי לשוחח אתך לפחות דרך המחשב וגם זה משהו. כה לחי והרבה תודה על ההתעניינות. בברכה משה שטרנפלד.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים