חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

פצעים

פצעים

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: הי בחודשים האחרונים בעקבות פגישות עם נוטרופאת התחלתי לאכול בריא מאוד (הרבה ירקות ופירות)ולקחת ויטמינים. ופרונקל שההיה לי באותה תקופה, השאיר אחריו חור במרכז הלחי.
כעת הפצעים לא מספיקים לי ואני חוששת שישארו עוד חורים. האם יש דרך לטפל בהם שלא תשאיר חורים? ומדוע כשאני אוכלת כל כך בריא, ולוקחת ויטמינים דווקא בתקופה זו יש לי פצעים על הפנים? מה לעשות לפצעים הקיימים שלא ישאירו חורים כי עושה לי רושם שיש חשש כזה. והאם יש טיפול בחור שכבר נוצר, בערך לפני חמישה חודשים.
בהמון הערכה
טלי

תשובה: הי טלי
הפצעים שנוצרו לך בעקבות הדיאטה הבריאה הם כנראה כתוצאה ממשבר הבראה. במהלך הטיפול משתחררים רעלים החוצה בתהליך יעיל וחיובי.
אני מבטיחה שתוך תקופה מסויימת יעלמו הפצעים. בקשר לצלקות שהם משאירים. דבר ראשון לא לשחק עם הפצעים. יש למרוח עליהם שמנים אתריים בשם רסקיו 6 או יותר פעמים ביום.
לאחר מכן לנסות את התערובת הבאה:
5CC שמן קלנדולה + 1 טיפה אלמוות הכסף +1 טיפה ווטיבר + 1 טיפה טגטס
למרוח תערובת זו מספר פעמים ביום.
בברכה רונית

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים