חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

פסיכוסקסולוג באזור השרון

פסיכוסקסולוג באזור השרון

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: שלום,
אני ובעלי נשואים מזה 5 שנים, בעבר היינו ב2 מפגשים אצל מטפל מיני, אך לאחרונה המצב המיני והזוגי בכלל, החריף עקב אבטלה.
הייתי רוצה לקבל פרטים אודות פסיכוסקסולוג באזור מגורי (אזור השרון)
תודה מראש!!

תשובה: אבטלה שלא מרצון, כמו בעקבות פיטורים, הינה מצב דחק אישי ומשפחתי וכמצבי דחק נוספים – הוא מציף ומחדד בעיות נפשיות, אישיות וזוגיות שהיו רדומות בעבר. לפיכך חוששני שאיני מופתע שאצלכם הוחרפו הקשיים המיניים!
בהנחה שאיני מכיר אתכם ואת קשייכם -עצתי הכללית לכם היא לתת עדיפות להתמודדות עם מצב הדחק ותוצאותיו המיידיות ולהמתין לזמנים נוחים יותר להשקעה בשיפור בחיי המין. אמנם הפיתוי לפנות לטיפול `כי הגיעו מים עד נפש` הוא בדרך כלל גדול אולם התוצאות בתנאים קשים של דחק ובעיות הן בדרך כלל פחות טובות. לשיקולכם כמובן!
צר לי שלא אוכל להפנות אתכם לפסיכוסקסולוג, כבקשתך, משום שאני נמנע מלהמליץ (כולל על עצמי והמרפאה שבניהולי) ומלהשמיץ מטפלים. אינני בטוח שהשיקול העיקרי לבחירת מטפל צריך להיות אזור המגורים אולם אם כך תרצו – תוכלו לחפש בדפי זהב של אזורכם. בהצלחה!

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים