חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

פטריה או דלקת בנרתיק?!!!

פטריה או דלקת בנרתיק?!!!

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: לפני כחודשיים החל עיקצוץ וגרד בנרתיק, זה קרה לפני חתונת ביתי שהודיע במפתיע על נישואין לכן שייכתי זאת ללחץ משום שאני אוכלת מאוד מאוזן ירקות פירות קטניות אגוזים דגים לפעמים עוף ולפעמים בשר ביצים, ממעיטה מאוד במוצרי חלב וסוכרים למינהם, רופא נשים נתן משחה וכדורים ולא רציתי לקחת חשבתי לתומי שזה יעבור לאחר החתונה אך לצערי לא עבר עד היום, סיימת כבר אריזה של אצידופולוס והשתמשתי בשמן עץ התה תה פטרוזליה לימון ועדיין לא עובר לי
מה לעשות? לחזור לגיניקולוג או שיש עוד פיתרון?!!!!!!! מיואשת נורא

תשובה: רוח`לה שלום
לגרד נרתיקי סיבות רבות. אחת מהן היא יובש וגינלי המופיע בד`כ לאחר תום גיל המעבר. אולם, לעיתים מדובר בזיהום פטרייתי העלול לגרום גם הוא לגרד ניכר.
אמליץ דווקא כן לנסות ולהשתמש בתרופות עליהן המליץ רופאך. אם לאחר תום שבועיים לא תחושי בכל הטבה, את מוזמנת לשאול שוב, הפעם בציון גילך.
בברכה
דר` אודי בר

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים