חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

פחדים ואכילת יתר

פחדים ואכילת יתר

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: יש לי בן בן עשר וחצי עים בעיה שאינו מוכן לצאת מהבית ואנו מוכן להישאר לבד בבית ואינו יוצא להיסתובב עם חברים כמו כן רוב הזמן אוכל ושמן במיקצת .

תשובה: אריה שלום!
המקרה שאתה מתאר נראה רחוק מלהיות קל. זוהי כנראה הפרעה משמעותית בהתנהגות, והזמן לעשות את כל המאמצים לפתרון, הוא אתמול. כיוון החינוך של הילדים הוא עם הפנים החוצה. הילד יחיה את חייו הבוגרים מחוץ לבית והחינוך מתרגל אותו לזה. אני מודע לכך שזו בעיית עומק ואין אפשרות להתקדמות ממשית בעזרת עצות פשטניות, אבל אפשר לחשוב על שינוי בנסיבות החיצוניות, כגון להוציא לזמן מה את הטלויזיה מן הבית או לעשות הסכם של הגבלת אוכל או משחקי מחשב. בצורה זו או אחרת זו תופעה כללית ואופיינית לצורת החיים המקובלת. כאשר זה מוגזם רואים בזה בעיה. יכול להיות שצורת בילוי של כל המשפחה תוכל להשפיע אם היא תיעשה בתנועה בטבע. בכל אופן נראה לי שזה יהיה גדול עליכם מכדי להרים את זה לבד. תעשו טוב אם תפנו לתמיכה ויעוץ אצל פסחכולוג ילדים מנוסה מאד.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים