חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

פוריות לא מוסברת

פוריות לא מוסברת

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: אני בת 30 מנסה להכנס להריון כבר שנתיים וחצי. הבדיקות הראו שחצוצרה שמאלית סגורה (בעלי בסדר). בתוספת הורמונים להגדיל מס`ביציות עדיין לא הצלחנו. הרופא הפנה אותנו מחודש הבא להפריה חוץ גופית.. פניתי למטפל בדיקור סיני והוא טען שאי אפשר לבצע טיפולים קובנציונאלים ואלטרנטיבים במקביל. קשה לי נפשית להפסיק את הטיפולים. האם בכל זאת אפשר לשלב טיפולים? והאם כדאי להפסיק את הטיפולים הרגילים לטובת האלטרנטיבים

תשובה: איה שלום,
הפניה להפריה חוץ גופית היא מאוד נכונה, ואני ממליץ עליה. לא הייתי משליך את יהבי , במקרה זה, על הרפואה האלטרנטיבית, אם כי ייתכן מאוד שסיבת ההפרעה עדיין יכולה להיות נפשית והאמונה בטיפול האלטרנטיבי עשויה לעזור. לדעתי, אגב, אין מניעה משילוב של טיפול אלטרנטיבי וקונבנציונאלי, אם זה נעשה ע”י מומחים.
אני מדגיש את המילה “מומחים”!
בברכה,
ד”ר סמי ירון

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים