חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

ע.ש צווארי

ע.ש צווארי

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: ד”ר רנד שלום
שמי יוסי ועקב כאבים בצוואר ונימול ביד ימין,הופניתי לבדיקת EMG שתוצאותיה הן:דיסקופטיה וספונדילוזיס בגובה C6-C5.וכן שינויים ניוונים של המפרקים הפאצטלים בגובה D1-C7.
כמו כן הופניתי לבדיקת CT שהראתה :C5-C6-הודגמו שינויים ניווניים קשים במפרקים האונקו-ורטברליים,בעיקר מימין,עם היפרטרופיה קשה של המפרק.הודגמו זיזים אחוריים בולטים,בעיקר מימין,אשר עם ההיפרטרופיה של המפרק האונקו-ורטברלי,גורמים להיצרות של הפורמינה האינטר-ורטברלית מימין וסימני לחץ על תעלת השורש מימין.לא הודגם בקע דיסקי.
פניתי עם התוצאות לאורטופד שהפנה אותי לבדיקות ולצערי יש לי הרושם שהוא לא יודע כיצד להתמודד עם הבעיה,והתשובות החלקיות שלו כמו גם הגימגומים מקנים את ההרגשה של חוסר אונים.אודה לך מאד אם תוכל להסביר לי את תוצאות הבדיקה,ותמליץ לי על תוכניות לטיפול בבעיה.ברצוני לציין שהרופא הפנה אותי למרפאת כאב לצורך קבלת זריקות.

תשובה: מרפאת כאב יכולה לעזרו באופן חלקי וזמני בטיפול בכאב אבל יש לי רושם מתיאור הבידקות והממצאים ישי לך לחץת דגי משמעותי של זיז עצם על המבנים העצביים בצווא רואולי אפילו על חוטה שדרה עצמו
אם כון מדובר במצב עם פוטנציאל לסכנה והחמרה הדרגתית המחייב טיפול בהקדם ולא רק טיפול בכאב אלא הסרת הלחץ – מה שדרך אגב גם יכול לפתור את בעיה הכאב פתרון מתמשך ואלא רק זמני
אני מציע לך להגיע לבדיקת מומחה לבעיות עמוד שדרה בהקדם
כפי ששמת לב רוב האורתופדים הכליליים לא ממש מרגישים “כמו דג במים” בתחום הזה וכדאי להגיע למומחה
במדה שאינך יודע למי לפנות אשמח לראותך ליעוץ במרפאתי

ד”ר נחשון רנד
מומחה לבעיות עמוד שדרה

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים