חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

עקמת

עקמת

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: שלום,
בתי בת 15 סובלת מעקמת של 30 מעלות ועדין לא סיימה את הגדילה. אורטופד המליץ לה מכשיר ל-23 שעות ביממה והיא מסרבת. האם יש טיפולים אלטרנטיבים. מטרת הטיפול הינה למנוע החמרה ( ולא לתקן המצב).

תשובה: במלה אחת – לא. כל הטיפולים האלטרנטיביים השונים לא ישנו בהוא זה את מהלך העקמת ואם היא נוטה להתקדם – היא תתקדם ועוד איך למרות טיפולי כירופרקטיקה פיזיותרפיה פילטיס או כל טיפול אחר.
מציע לך לא לעשות את הטעות הזו ולא להתפתות לטיפולים אלטרנטיביים במקרה זה גם אם המטפלים יבטיחו לך הרים וגבעות – ולצערי לא חסר במקרים כאלו בעלי הבטחות שוא.
את חייבת להבהיר לבתך שאם לא תשתמש במחוך – היא גוזרת על עצמה או להשאר עם עקמת קשה ומכערת או לעבור ניתוח קשה (ויקר…) עם החלמה ממושכת.
בכל מקרה – אם תרצו להביאה ליעוץ במרפאתי על מנת שאשוחח אתכם ואתה ואבהיר לה את האפשרויות – אשמח לתאם לכם תור ליעוץ
ד”ר רנד

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים