חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

עקיצות יתושים

עקיצות יתושים

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: שלום רב, החדר של בני בן ה 7 משופע יתושים.אני מאמינה בגידול ילדים ללא כימיקלים, אבל לאחרונה נשברתי ושמתי בחדרו מתקן של סנו, שלתוכו מדירים טבליה, המפיצה ריח המרחיק יתושים. שאלתי: האם החומר הזה מזיק (לבני אדם, הכוונה…)? האם ישנה אלטרנטיבה? תודה,

תשובה: רונה שלום!
האמצעי הפשוט ביותר הוא כילה נגד יתושים. יכול להיות שניתן למצוא זאת בחנות למוצרי צריכה עבור תינוקות, או בחנות של טיילים. יכול להיות שגם בחנות שמוכרת ציוד עזר פרטי לחיילים.
במקרה שאין בכל המקומות האלה את יכולה להכין דבר כזה בעצמך. חשוב שאם יש לך את האביזר הזה תשמרי אותו סגור במשך היום, כך שלא יכנסו יתושים, אפילו לא אחד שיכול להטריד מאד.
לפני שהכרתי את הדבר הנפלא הזה, הייתי סוגר את החדר ופועל נגד היתושים עם שואב אבק. גורמים להם לנוע, ואז מקרבים אליהם את הצינור השואב. האידיאלי זה שילוב של שני הדברים. רצוי לפעול נגד היתושים בדירה בשעות היום שאז הראות טובה, והיתושים איטיים.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים