חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

על הקשר בין כמות הקלוריות היומית לירידה במשקל

אהבתם? שתפו עם חבריכם

צריכת קלוריות יומית

ניתן לחשוב שככל שהדיאטה תהיה נטולת קלוריות כן קצב הירידה יהיה גדול יותר. כעיקרון לאורך זמן של חודשים זה נכון אבל לפרק זמן של שבועות או פרק זמן הדיאטה זה אינו נכון.

ברגע שכמות הקלוריות היומית הנצרכת יורדת אל מתחת לשש מאות קלוריות הגוף מגיב כמו למצב חירום וכל פעולות הגוף הלא חיוניות מופסקות.
הפסקת מערכות אלה חוסכות באנרגיה ולכן גם נבלמת הירידה במשקל.
בנוסף לכך גוף שרגיל לחיות על 600 קלוריות ליום או פחות מכך, ברגע שיעבור לתזונה דיאטטית גם כן של 900 קלוריות ליום שגם זו הנה דיאטה מספיק חזקה. הגוף יגיב בעליה במשקל.

בכדי להפיק את קצב הירידה המקסימלי צריך לתמרן בטווח קצר מאוד של קלוריות. לכל גוף יש את טווח הקלוריות המתאים לו. לרובינו הטווח הוא בין 600 ו- 900 קל`. ליום ולא יותר מתשע מאות קלוריות ליום.

בכדי לרדת טוב במשקל צריך לאכול ואסור לצום.

זיכרו! צום עוצר את הירידה במשקל

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים