חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

עט פוריות חדש להזרקה עצמית המבטיח מינון מדוייק – גונאל-f

אהבתם? שתפו עם חבריכם

עט פוריות חדש להזרקה עצמית המבטיח מינון מדוייק – גונאל-f

חברת סרונו משיקה בישראל עט חדשני להזרקת גונאל -f, בעל מנגנון הזרקה מדוייק – המשמש לטיפול בנשים הסובלות מאי פוריות עם מחסור או רמה נמוכה של FSH טבעי.

מדובר ב”דור החדש” של עטי פוריות, המתקדם בתחומו, בעל מנגנון ידידותי ביותר ההופך את השימוש בו לקל ומדוייק. גונאל- אף (FbM) מוכן וקל להזרקה עצמית, מבטיח מינון מדויק (קיים בשלושה מינונים שונים), דורש פחות זמן לתפעול, פחות זמן להכנת המינון היומי ומקנה לחולים תחושת ביטחון שהם הזריקו את המנה הנכונה של FSH בלי טעויות במינונים.

העט ניתנת חינם!

כ-100,000 זוגות בישראל סובלים מאי-פוריות, שהם כ-10% מכלל הזוגות בשנות הפוריות שלהם. אי-פוריות מוגדרת כחוסר יכולת של זוג להשיג הריון אחרי שנה של קיום יחסי מין סדירים ולא מוגנים (6 חודשים אם האישה מעל גיל 35). כשליש מהסיבות לאי-פוריות מיוחסות לבעיות של הגבר, שליש לבעיות של האישה, והשליש האחרון מיוחס לשילוב של בעיות הגבר והאישה או לבעיות שאין להן הסבר.

הגונאל – אף הינו הורמון מגרה, זקיק רקומביננטי אנושי, שווה-ערך במבנה שלו ל-FSH האנושי הטבעי בגוף האדם. תפקידו של ההורמון לגרום לגירוי השחלות ולייצור הביציות. גונאל- אף – מקנה שליטה טובה וצפויה יותר בגירוי שחלתי ומגביר את יעילות הטיפול במונחים של הפחתת מספר ימי הגירוי ומספר המחזורים המבוטלים.

לפרטים נוספים:
דסי וגנר, וגנר גרינשטין, 03-6966262, 054-6367636
מילי הררי, וגנר גרינשטין, 03-6966262, 050-7744680

אהבתם? שתפו עם חבריכם

INULIN

בריאים לחיים המפתח
,ימים ולאריכות יותר
,לכולם ממליץ FDA
ויצמן במכון חוקרים
...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

לפרטים נוספים