חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

עדשות מגע

עדשות מגע

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: אני משתמת בעדשות מגע כבר שלוש שנים , בשנה האחרונה איני מסירה אותם , גם לא בזמן שינה , ומסירה אותם לניקוי לעתים רחוקות , האם הדבר יכול להזיק לעין , כי יותר משנה וזה לא מציק לי ומדובר בעדשות מגע רכות רגילות חודשיות שאני מחליפה אותם בתדירות של יותר מחודש לפעמים חודשיים ויותר .
האם הדבר יכול לפגוע בעין , האם העין “נושמת” רגיל במצב כזה , ואם זה לא מומלץ אני צריכה שכנוע כי נסיוני אומר ליש שאין מניעה !!!!!!!!

תשובה: דורית היקרה,
עצם העובדה שעל פניו אין פגיעה בחדות הראיה אינו אומר שאין נזק לעין. חשוב מאוד לזכור את הנקודה הזאת.
כמו כן, את גורמת נזק לעיניים שלך. ישנה סיבה טובה שהעדשות שאת מכירה לא מאושרת להרכבה ממושכת וזאת מעררך רב של סיבות שאחת מהן יכולה להיות עכירות חמצן והספקת חמצן לקרנית. (עדשות שה-FDA מאשר להרכבה ממושכת בין לילה עד 30 יום מורכבות מפולימרים ספציפים).
ישנם מחקרים רבים המעידים בצורה חד משמעית שההסתברות לסיבוכים אצל אנשים המרכיבים עדשות מגע EXTENDED WEAR היא פי 10 מאילו אשר לא ישנים עם עדשות מגע.
מכיון שכיום את נהנת מהרכבת עדשות מגע, אנא,חשוב מאוד להיבדק כל 6 חודשים אצל אופטומטריסט/רופא העיניים שלך על מנת לראות שהקרנית שלך בריאה.
אל תגיעי למצב שבו לאור ה- ABUSE של הקרנית שאת לא תהיי מסוגלת להרכיב עדשות מגע. ובדרך אגב ינם מקרים לא מבוטלים של אנשים כמוך שהרכיבו את העדשות בצורה לא מבוקרת ונאלצו לוותר על עדשות המגע לאור פציעות,צלקות,בקרנית
בברכה,
דר. שוורץ משה
אופטומטריסט
עין טל

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים