Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

סודות האהבה של קיסריות סין

אהבתם? שתפו עם חבריכם

סודות האהבה של קיסריות סין

לקיסריות סין העתיקה היו סודות רבים בתחום האהבה: הן ידעו כיצד להתחבר למקורות הנשיות והאנרגיה המינית הנשית, לשלוט באורגזמה ולחוות אותה בקלות וטבעיות, להעניק ריפוי בעזרת האהבה, להרחיב את חווית האורגזמה לכל הגוף ואף לרפא את עצמן בעזרת האנרגיה המינית. סודות שנפתחו לעולם רק לפני שנים מספר ע"י המאסטר הטאואיסטי הנודע מאנטק צ`יאה ואישתו מאניוואן.

כל אישה רוצה להרגיש חופשיה ומשוחררת כשהיא עושה אהבה, פתוחה, מקבלת את עצמה ואת גופה, נהנית מזרימת האנרגיה המינית שלה בתוך גופה, ונותנת אהבה לבן הזוג שלה. נשים רבות חוות את כל אלה ורובן מרגישות שיש באפשרותן להרחיב בהרבה את חווית האהבה.

חוכמת הטאו העתיקה שבאה אלינו מסין הרחוקה מציעה דרך מקורית ומהנה כיצד לפתח את כל אלה ואף הרבה מעבר לכך. חוכמה זו גורסת שהמין הוא "הסוד" של האישה ושהאישה היא "המין החזק" במין. הפוטנציאל המיני של האישה הוא כמעט בלתי מוגבל, גדול בהרבה מזה של הגבר, וכל זה רק בגלל שהיא אישה, הכוח הייני (yin) בטבע.

תורת הטאו טוענת שמקור הנשיות והאנרגיה המינית הנשית הוא ברחם ובשחלות, והיא מלמדת כיצד כל אישה, בכל גיל, יכולה להתחבר למקור זה כדי לטפח אספקטים שונים של הנשיות: היכולת לאהוב ולהעניק אהבה, היכולת ללכת לפי "תחושת הבטן", היכולת להנות ממין ולהסב הנאה במין, הביטחון העצמי, הבריאות בכלל והבריאות הגניטלית בפרט ועוד.

תורה זו מדגישה מאוד את החשיבות של האנרגיה המינית כבסיס ליצירתיות, לבריאות ולהתפתחות הרוחנית. מגוון נרחב של תרגילים פותחו כדי לטפח אנרגיה זו:
מדיטציה אחת מלמדת לנשום לשחלות (כן, כן, לא לבטן ואפילו לא לריאות), להתחבר לאנרגיה המינית כשהיא רק בראשיתה ולהזרים אותה בתוך ערוץ האנרגיה המרכזי של הגוף.
בתרגיל אחר משתמשים בביצת אבן (ראה כתבה קודמת באתר זה), לחיזוק שרירי הנרתיק ולפיתוח המודעות בכל אזור החלציים.
תרגילים נוספים הם מסאג`ים עצמיים באברי המין לשיפור הבריאות הנשית ולהגברת האנרגיה המינית.
כל זה ועוד לא הזכרנו את התרגילים בזוגות שבהם לומדים להיפתח לבן הזוג מבחינה אנרגטית ואפילו לרפא מחלות בעזרת המין.

האישה יכולה להיות בעלת הבית של האורגזמות שלה, כך טענו חכמות הטאו, כלומר היא יכולה ללמוד כיצד להיפתח לאנרגיות המיניות של עצמה עד כדי כך שהאורגזמה תהיה דבר טבעי ופשוט, והיא תוכל לחוות ריבוי אורגזמות ואפילו להרחיב את חווית האורגזמה שלה לכל הגוף.
כל אישה יכולה ללמוד לחוות את "האורגזמה הפנימית", השונה מ"האורגזמה החיצונית" בכך שהיא יכולה להימשך זמן רב בהרבה, מתרחשת באזורים שונים של הגוף ובאיברים הפנימיים, יכולה להתרחב לאורגזמה של הרגשות ושל הרוח ומאפשרת התמזגות אנרגטית עם בן הזוג.
על פי השקפה זו, מיניות היא דבר שמשתפר עם השנים, משביח כמו הניסיון ושכל אישה יכולה להביא לעצמה ולזוגיות שלה רעננות מינית ויצירתיות עד לשיבה טובה.

מבחינת הטאו התרגילים של טיפוח האנרגיה המינית חשובים בדיוק כמו תרגילי הנשימה, היציבה והאיזון הנפשי. הם חלק מהשלם, חלק משלמות האישה. כשלומדים את תרגילי הטאו לומדים במקביל מספר סוגי תרגילים וכך מפתחים גוף ונפש מאוזנים, לב אוהב, ומיניות קורנת.

התרגילים שמטפחים את האנרגיה המינית הנשית מאפשרים גם שיפור בתחומים שונים של בריאות האישה :
הקלה על המחזור ועל כאבי הבטן במהלכו; שיפור השליטה על הסוגרים; חיזוק שרירי ריצפת האגן לפני ואחרי הלידה להקלה על הלידה ולמניעת צניחת רחם; הפחתת תופעות לוואי שליליות הקשורות לגיל המעבר והבלות ועוד.

אישה אחת, כבת 45, מספרת שהתחילה לתרגל לבד מתוך הספר על טיפוח האנרגיה המינית הנשית (ראה פרטים מלאים בסוף הכתבה), בגלל "שחיפשתי כיצד, אחרי 20 שנה ביחד אני יכולה לרענן את חיי המין שלי ושל בעלי. התחלתי וזה נתן לי כל כך הרבה שאני לא מתכוונת להפסיק".
אישה אחרת כבת 30 מספרת שבעבר לא היתה נהנית ממין." כשהייתי עושה אהבה עם גבר, גם אם הייתי אוהבת אותו, מאוד הפריע לי שהוא היה נהנה ואני לא וזה פשוט היה מפריע לי לאהוב אותו. התחלתי לתרגל בעזרת הדרכה של מורה ולמדתי להנות בעצמי ועכשיו אני יכולה לאהוב עוד יותר ולתת אהבה רבה יותר במין".
אישה שלישית כבת 25 מספרת "פשוט מצאתי את עצמי מסוגלת להזרים את האורגזמה לידיים ולרגליים, פשוט חוויה נעימה".

הידע העשיר הזה היה נחשב סוד כמוס עד לא מזמן. חכמות הטאו שתירגלו אותו לא פתחו אותו לקהל הרחב והנהנות הכמעט יחידות של ידע זה היו קיסריות סין העתיקה. המאסטר הטאואיסטי הנודע מאנטק צ`יאה ואישתו מאניוואן צ`יאה החליטו לשנות את הגישה המסורתית ולהעלות על הכתב בצורה בהירה ופשוטה את הסודות והתרגילים שחלקם הועבר בעל פה בלבד במשך דורות.
התרגילים והשיטה מופיעים בספר "סודות האהבה של הטאו – טיפוח האנרגיה המינית הנשית", מאת מאנטק ומאניוואן צ`יאה, בהוצאת ענבר.

באדיבות גדעון בן ישראל מדריך לשיטת "הטאו המרפא"

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים

  טבעלייף מציעים
  מתנה ₪100
  עבור תוסף התזונה המוכח
  והמומלץ בעולם לחיזוק
  דרמטי של מערכת החיסון
  מניעת מחלות וטיפול בהן
  לגולשי טבעלייף מתנה קופון
  בשווי של 100 ₪ לרכישה בנוסף
  להנחות קיימות באתר
  לחצו כאן לפרטים
  Call Now Buttonצלצלו אלינו