חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

נשירת שיער

אהבתם? שתפו עם חבריכם

נשירת שיער

האמת היא שמי ששם את השערות על הראש, שגם ברא את העולם, לא התכוון שהן תנשורנה. הביטו בנשים, שהמערכת ההורמונלית שלהן תורמת לחוזק השיער.

בעבר, שערן היה שופע. היום, למרות שאישה קרחה היא עדיין תופעה נדירה, השיער דליל היום יותר בנשות העולם המערבי. ומה במזרח? שם הקרחת ונשירת שיער הן תופעות נדירות. האסיאתי שיעבור למערב ויאמץ את התזונה המערבית, זוכה גם הוא אחרי שנים לנשירה ולקרחת. גם למתח בחברה המודרנית יש השפעה מצטברת.

האם ניתן להצמיח שיער?

התשובה היא חד משמעית- כן.

אלא שעל מנת שהן תצמחנה, חייב להיות שילוב פעילויות, המשפרת את מצבו הכללי של גוף האיש בעל הנשירה, כולל רוגע נפשי.

לגבר הישראלי אין סבלנות. זמנו קצר. אולי שמ”פ בדרך. כל מה שהוא מחפש, כי בזה מלעיטים אותו רופאי עור ובתי מרקחת, היא משחה למריחה על הראש. אלא שהשערה לא נשרה כי חסרה לה משחה אלא מכיוון שיש לה עודף מרכיבים טוקסיים בגוף ומחסור במצרכי מזון.

היה לי לקוח צעיר, בעל BMW כחולה דו מושבית, ובעל קרחת. הוא רצה לראות תוצאות מהירות. מצטער. לא אצלי. לא אני מצמיח שערות, אלא הגוף שלך מחליט על הצמחתן, כשמצב הגוף משתפר. אין קיצורי דרך. ומי שרוצה שיער עכשיו, שילך להשתלה. ולזה יש מחיר גבוה. כדאי לא לשכוח – אין השערות דרות זמן רב במקום בו אין תנאים טובים.

כך שלמושתל יש פז”מ להשוויץ בבלורית, ממש כמו שחולה שעבר ניתוח מעקפים ולא שינה הרגלי תזונה ואימץ לו רגעי מרגוע, ידע יום אחד כי תהליכי השקיעה יסתמו שוב את כלי הדם שבלב, שטופלו כירורגית.

הדרך לרעמת שער ראשונית היא קשה. למעשה היא כוללת מספר שבילים מקבילים:

* ניקוי עודפי הרעלים, שהם הבסיס לנשירה. ואלו הצטברו בעור, במעי הגס ובכבד, וניתן לציין גם את הכליות.

* שיפור זרימת הלימפה והדם, בעזרת פעילות גופנית וסיוע תזונתי.

* העשרת מאגרי מינרלים ותיקון פרופיל חומצות השומן.

* טיפול בעור בעזרת עיסוי עם מספר חומרים. העיסוי אמנם נראה המרכיב העיקרי בהשבת עטרה ליושנה, אבל למעשה הוא רק תמיכה ועידוד הצמיחה, שברובה נקבעת על ידי גוף נקי – בריא.

כי בינינו, השערות מתות לשוב ולצמוח. זהו ביתן, הראש, הגם שזמנית הוא הקירח, ועם דבקות במטרה, הן תחזורנה. ללא מאמץ זה, הקרחת הזמנית בפוטנציה הופכת לסמל מסחרי, נוכחות שמתרגלים אליה, ואז נזכרים בגנטיקה כסיבה טובה.

לגנטיקה יש חשיבות קטנה בהופעת הקרחת. ממש כמו חשיבות קטנה בהופעת הסרטן או הסוכרת.

לי אין, לאחי יש קצת. אז איפה הגנטיקה?

אין ספק, שגישה דומה תחזק גם את שיער האישה.

אני תקווה שהקוראים יאמצו גישה זו, ולא רק לגבי נשירת השיער, אלא גם לבעיות רפואיות אחרות, שחלקן הגדול ניתנות לריפוי, ללא סיוע מצד הרפואה הקונבנציונלית, שכה טובה בהמצאת משחות. כיף למרוח אתכם, בייחוד עם יש רווחים נאים.

בהצלחה בכל דרך
ד”ר אריה אבני

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים