חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

נשירת שיער

נשירת שיער

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: מזה כחודשיים אני סובלת מנשירת שיער משמעותית ומטרידה. אני בת 23, צמחונית, ובבדיקת דם נמצא כי רמת ה-FERRITIN בדמי קטנה מ-10, וכי כמות ויטמין 12B היא 180. לפני כשבועיים התחלתי לקחת טבליות של GENTLE IRON ושל ויטמינים מקבוצת B, אך הנשירה ממשיכה להתגבר. האם הטיפול שקיבלתי מספק ? תוך כמה זמן אמורה להתחיל צמיחת שיער או לפחות להיפסק הנשירה ? האם יעזור כעת להתחיל לאכול בשר ?

תשובה: יעל שלום
ממחקרים שהופיעו לאחרונה,נתגלה כי נשים עם רמות פריטין נמוכות מהתקין,אכן נוטות לסבול מנשירת שיער מוגברת.המלצתי היא בהחלט ליטול תוסף ברזל,אולם יש לדעת כי תוסף ברזל יש ליטול יחד עם וויטמין C או מיץ תפוזים לשם ספיגה מקסימלית.
אם אכן נשירת השיער שלך היא על רקע זה,צפי לשיפור תוך מספר שבועות עד לחודש וחצי. אם לא יופיע השיפור המיוחל תוכלי להגיע למרפאת לבירור נוסף.
ברכה
דר אודי בר

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

INULIN

בריאים לחיים המפתח
,ימים ולאריכות יותר
,לכולם ממליץ FDA
ויצמן במכון חוקרים
...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

לפרטים נוספים