חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

נשירת שיער איומה…

נשירת שיער איומה…

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: שלום רב
אני בת 31 ומזה כ-8 חודשים יש לי נשירת שיער איומה עשיתי בדיקות דם ואלה הראו מצב בריאות תקין. שמעתי על הטיפול באוזון אבקש פרטים אודותיו.תודה

תשובה: שלום איב. אני מטפל בבעיות נשירת שיער מזה שנים ארוכות. מניסיוני ראיתי כי הסיבה השכיחה ביותר לנשירת שיער זה מתח, לחץ, אי-שקט וחוסר רגיעה. לצערי ההתאוששות של הזקיקים אינה חופפת את השיפור במצב הנפש וחלק גדול מאותם אנשים, גברים ונשים גם יחד, ממשיכים לסבול מנשירה. הזקיקים לא מצליחים לעבור את שלה המנוחה ולכן השיער ממשיך לנשור. הטיפול הייחודי שלי עוזר לזקיקים להתאושש והנשירה פוסקת כעבור שבוע עד שישה שבועות. הצמיחה לוקחת חודשים ארוכים ולכן משך הטיפול אורך 6-12 חודשים. אני מציע לך לפנות לאתר שלי בטבעלייף ושם תמצאי את המאמרים שלי על טיפול בנשירת שיער. בהצלחה.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים