חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

ניתוח לייזר ורוחק ראיה

ניתוח לייזר ורוחק ראיה

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: שלום,

רציתי לשאול האם בעקבות ניתוח לייזר לתיקון קוצר ראיה בעית הרוחק בגיל מבוגר עלולה להיות גדולה יותר ותצריך משקפיים באופן קבוע רק שהם ינבעו מרוחק ראיה במקום מקוצר

תשובה: הדס שלום,

תודה על פנייתך,
1.כל אדם קצר ראייה יכול לקרוא מקרוב ללא משקפיים . ככל שקוצר הראייה גבוה יותר, כך קצר יותר מרחק הקריאה בלי משקפיים.
2.אצל כולנו יש מנגנון מיקוד אוטומטי (אוטופוקוס) אשר מאפשר לשנות את מיקוד העין תוך שבריר שניה ממבט לרחוק למבט לקרוב ולהפך. לכן, כאשר מרימים את המבט מהספר ומסתכלים למרחק , הראייה תמיד ממוקדת. מנגנון המיקוד האוטומטי נחלש עם השנים ואנשים מעל גיל 40 נתקלים בקושי למקד לקרוב. זה הגיל שבו מתחילים בדרך כלל להזדקק למשקפי קריאה.
3.אדם שלא נזקק מעולם למשקפי מרחק, או אדם שעבר ניתוח לייזר להסרת משקפיים יזדקק למשקפי קריאה כאמור. אדם קצר ראייה שלא יעבור ניתוח להסרת משקפיים יוכל להמשיך לקרוא ללא משקפיים (אך לא יוכל לקרוא כשמרכיב את המשקפיים המשמשים למרחק).

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים