חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

מעקרונות ההרזיה

אהבתם? שתפו עם חבריכם

מעקרונות ההרזיה

באופן כללי מאוד נכונה התיאוריה האומרת שכמות האנרגיה הנכנסת צריכה להיות קטנה מכמות האנרגיה הנצרכת. ככל שהפער יגדל איבוד המשקל יהיה גדול יותר.

לגברים יש בדרך כלל צורך אנרגתי רב יותר מלנשים, לכן כמות האוכל של שני המינים לא יכולה להיות דומה. בכדי לאבד 1 ק”ג שומן שהם 9000 קלוריות בתקופה של שבוע צריך להפחית את כמות האוכל בכ- 1500 קלוריות ליום.

שומן ושריר הם שני המרכיבים שמתפרקים בהרזיה. כל מולקולת שומן זקוקה לשתי מולקולות של מים. מים אלה נפלטים בסוף התהליך כך שתהליך ההרזיה הוא צרכן עצום של מים, וגם יצרן של כמויות מים גדולות. ללא שתית מים רבים, אין אפשרות לרזות. השתנה רבה מרמזת על פירוק רב של שומן.

מאזן האנרגיה צריך להיות במסגרת מסוימת. הכנסה של פחות מ- 600 קלוריות ליום יגרמו לגוף להיכנס למצב חירום, ולעצירת כל פעילות גופנית שאינה חיונית, מצב זה גורם לעצירה בקצב הירידה במשקל. מצד שני הכנסה של יותר מ- 1500 קלוריות ליום, במקרים מסוימים, יגרמו לעליה במשקל.

דיאטה טובה חייבת להתחשב בגורמים הבאים:
מוטיבציה גבוהה של המטופל.
תמיכה חיצונית של מסגרות רפואיות, משפחתיות וחברתיות.
שיטת הרזיה פשוטה, קלה לביצוע ומובנת.
תוצאות מהירות בקצב הירידה במשקל.
כמויות אוכל רבות וללא הגבלה.
אי תחושת הרעב.
והאפשרות לשמור על התוצאה בתוכנית שמירה מוצלחת.

המשך שבוע הבא…

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים