חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

מיץ עשב הדגנים – שיקוי החיים

אהבתם? שתפו עם חבריכם

מיץ עשב הדגנים = “שיקוי החיים”
(לא הכי טעים, אבל טוב לתאים)

ד”ר יעקב וקסמן

הקדמונים הבינו שהדשא-עשב-ירקרק שמתחת לכפות רגליהם הוא המתנה הגדולה ביותר של הטבע והעריכו את מידת הצניעות והענווה שלו אשר מקיימת את כל החיים על-פני כדור-הארץ. האנרגיה של השמש (הכור הגרעיני המרוחק) נהפכת על-פני האדמה בעזרת הפיגמנט הירוק – כלורופיל – למזון זמין לבעלי-חיים ולחמצן לנשימה. אדמה-מים-אויר-אור = הפשטות בהתגלמותה.

מיץ טרי אשר נסחט מעשב הדגנים (Cereal Grass Juice) מכיל: כלורופיל, מינרלים זמינים (102 מכלל 120 הידועים בטבע!) וביניהם מאקרואלמנטים (סידן, נתרן, אשלגן ואבץ) ומיקרואלמנטים [יסודות קורט] כברזל ומגנזיום ביחסים כמותיים נכונים ביניהם, ויטמינים זמינים (A, B, C, D, E, K), חלבונים מאוזנים (8 חומצות אמינו הכרחיות ו- 8 לא-הכרחיות) ביחסים כמותיים אופטימליים, סוכרים פשוטים [כמלטוז וגלוקוז], ביופלבינואידים, אנזימים פעילים, זרחנים אורגנים ומונעי-חמצון חזקים במיוחד: גליקוזידים מחזרים, פוליפנולים וקבוצות SH. הכלורופיל סופח רעלים ומתכות כבדות, מטהר את הכבד, מגביר את ייצור תאי-הדם האדומים, מרפא ומחטא. האנזימים מסייעים לעיכול ומגוננים מפני התפתחות תאים ממאירים ומונעי החמצון מגוננים על הקרומיות והחומר התורשתי (DNA) בכל תאי הגוף.

המיץ אשר נסחט מעשב הדגנים: מחטא, מרפא פצעים ומחלות-עור כאקזמה ופסוריאזיס, מגונן מפני סרטן בעיקר בעור ובמעי הגס, מונע חסר-דם, מעלה את רמת הברזל בדם, מנקה את הכבד, מטהר את הדם, מסדיר את מחזור-הדם, מוריד את רמת הכולסטרול והטרי-גליצרידים בדם, מנקה את דפנות כלי-הדם ומונע הסתיידות עורקים, מוריד את לחץ-הדם, מסלק מהגוף מתכות כבדות, מונע יציאת מינרלים מהעצמות, מתקן הפרעות אכילה כתאבון-יתר או הרעבה-עצמית, מונע עצירות, ממריץ, שומר על בריאות החניכים, הגרון והשיניים, שומר על צבע השיער, מחזק את מערכת החסון, מגונן מעקה (Stress), מבטל ריח רע מהפה ומהגוף, מרפא דלקת מפרקים, פיברומיאלגיה סוכרת, טחורים, עודף-משקל, כיב קיבה, קטרקט ועוד.

שתית מיץ עשב דגן אורגני באופן רצוף מאיטה את קצב ההזדקנות !

עשב השעורה: לאחרונה, התעורר עניין בעשב השעורה וסגולותיו הרפואיות הייחודיות בריפוי מחלות שונות ככיב-קיבה והוא כונה “המזון המהיר הטבעי הטוב ביותר בטבע”. התברר שתכולת החלבונים (ובעיקר חומצות האמינו ליזין ומתיונין הנדירות), הכלורופיל, מונעי-החמצון (ובעיקר סופראוקסיד דיסמוטז ([SOD], האנזימים (ובעיקר עמילוז, טרנסהידרוגנז ואנזים המחמצן חומצות שומן אשר מעורב בתהליך פירוק השומנים בגוף) והויטמינים (ובעיקר B12!) גבוהה יותר במיץ עשב השעורה בהשוואה למיץ עשב החיטה. במיץ עשב השעורה כמות כפולה של סידן ואשלגן ומחצית מרמות הזרחן בהשוואה למיץ עשב החיטה. רמות זרחן נמוכות במיץ עשב השעורה מהוות יתרון ברור מאחר ובתזונה המודרנית מצויים עודפים של זרחן אשר גורמים לחומציות-יתר (Acidosis). במיץ עשב השעורה מצויים כשמונים אנזימים שונים וגם קו-אנזימים אשר קשורים לאתרים הפעילים של האנזימים ובכך שומרים על פעילותם. יתר-על-כן, מיץ עשב השעורה מתאים לסובלים מהתפתחות פטריות מסוג קנדידה (Candida) מכיוון שבעשב החיטה מצוי גלוקוז אשר מזין את הקנדידה ועלול להגביר את התפתחותה ואילו בעשב השעורה אין גלוקוז. החומרים המרים בעשב השעורה חשובים להפעלת הקיבה, הכבד, כיס-המרה ומערכת העיכול כולה ומגוננים על הלבלב ושלפוחית-השתן. מיץ עשב השעורה מונע השמנה מכיוון שהוא מכיל אנזימים המגבירים שרפת שומנים הוא ממריץ, מגונן מפני עקה, שומר על בריאות הלב והמוח, פועל נגד הפרעות נפשיות כדיכאון ומגביר את החשק והכושר המיני…

עשב שיבולת-שועל: מכיל פיטואסטרוגנים (חומרים צמחיים בעלי פעילות אסטרוגנית = הורמון המין הנקבי) אשר מבטלים את תופעות גיל המעבר בנשים ובטא-גלוקן אשר מוריד את רמות הכולסטרול בדם. מיץ עשב ש”ש מרגיע ילדים היפראקטיביים ומונע תופעות חסר בנגמלים מסמים קשים כאופיאטים וניקוטין.

עשב שיפון: מיץ מעשב שיפון הוא חסר טעם ומכיל אנזימים פעילים.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

INULIN

בריאים לחיים המפתח
,ימים ולאריכות יותר
,לכולם ממליץ FDA
ויצמן במכון חוקרים
...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

לפרטים נוספים