חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

מין על פי התורה הסינית ילק שני

אהבתם? שתפו עם חבריכם

מין על פי התורה הסינית

חלק שני – לחץ כאן לקריאת חלק ראשון

תנוחות
ישנם שישים פרקים המתארים בפרוטרוט כיצד לקיים יחסי מין בתנוחות שונות. תנאי לתרגולן וביצוען הוא קו בריאות תקין, כושר פיסי ואיך לא אם יכולת אקרובטית. הטאואיסטים היו יותר פרקטים מאשר מומחי הטנטרה (פילוסופיה הודית שספר הקמה סוטרה שייך לתורה זו. ניתן למצוא לא מעט הקבלות בין המין על פי הטאו ובין הטנטרה) ואכן עם מעט תרגולת וכושר ניתן לבצע את כולם. באחד הטקסטים נטען שישנם בסה”כ- 30 תנוחות וכל השאר הן מודיפיקציות שלהן. כל התנוחות מכונות בשמות של חיות ומוצמד להן תיאור פעולה כמו “ציפור גדולה דואה מעל ים”. באחד מהכתבים נאמר שישנם 7 מחלות מקבילות לגבר ולאישה, על מנת לרפא תחלואים אילו ישנם “שמונה תועלות / הנאות” או ליתר דיוק 8 תנוחות כאשר כל תנוחה מתוארת בפרוטרוט ובין היתר מתואר באיזה קצב על הגבר לחדור ולאיזה עומק ולבסוף מה התדירות ובמשך כמה ימים. על פי הנחיות אלו ניתן להסיק שהן היו מיועדות לאנשי אצולה שלא עבדו אחרת כיצד ניתן לקיים יחסי מין בין ארבע לשבע פעמים ביום שבכל פעם זה נמשך כשעה ויותר.

שליטה בשפיכה
בהתבוננו בטבע למדים אנו שמטרת המגע המיני היא אחת, התרבות. האדם הוא אחד מהיצורים הבודדים המקיים יחסי מין לא רק לשם התרבות כי אם גם למטרת עונג ולא במחזוריות התלויה בעונות אלא כל השנה. מכאן נוצרים מספר קונפליקטים בין הגבר לאישה שהראשי שבהם הוא רצון הגבר להגיע לחדירה במהירות ועקבותיו לשפיכה (וכמובן להסתובב ולישון אם אין זו פעם הראשונה עם בת הזוג ואם כן לרוץ ולספר לחברה תוך התרברבות על ביצועו האדירים) ובעוד רצון האישה להגיע להתעוררות תחילה. מבחינה אנטומית הדגדגן הוא הנקודה הרגישה ולא בהכרח הנרתיק אך התרבות יכולה להתקיים בשפיכה לנרתיק.

לגבר ואישה זמני עוררות מינית וזמני פורקן שונים ורוב שותפי המין בימינו דואגים לסנכרן זמנים אלו כדי, פשוטו כמשמעו, לגמור ביחד. על כן אפילו במערב שליטה בשפיכה היא חלק חשוב מאוד בעשיית האהבה. זה אולי היה החלק החשוב ביותר בטאואיזם. הטאואיסטים הגדולים הקדישו תשומת לב רבה לכל פרט בשליטה. דוגמא לעצה שהם נתנו לטירונים ניתן לראות בפסקה זו של וו הסיין (מומחה אהבה טאואיסטי במהלך שושלת האן) “המתחיל אל לו להתרגש או להיות עם תשוקה רבה מדי.

המתחיל צריך להתחיל עם אישה שאינה מושכת מדי ושאיבר מינה אינו צר מידי. עם אישה שכזו יהי לו קל יתר ללמוד שליטה בעצמו. אם היא לא יפה מידי הוא לא יאבד את ראשו וכשהפות שלה אינו צר מידי, הוא לא יתרגש יתר על המידה. על המתחיל ללמוד כיצד להיכנס רך ולצאת קשה. הוא צריך קודם כל לנסות את השיטה של שלוש דחיפות רדודות ואחת עמוקה ולבצע שמונים ואחד דחיפות שכאלו כסט אחד. אם הוא מרגיש שהוא נהיה מרוגש מעט, עליו להפסיק את תנועת הדחיפה מיידית להסיג את פינו לנקודה שבה רק כ- 2.5 ס”מ יישאר בתוך הפות (שיטת הנעילה). עליו לחכות עד שהוא ירגע ואז להתחיל מחדש באותה שיטה של שלוש דחיפות רדודות ואחת עמוקה. לאחר מכן עליו לנסות את שיטת חמש רדודות אחת עמוקה. בסוף הוא יכיל לנסות תשע רדודות ואחת עמוקה. כאשר לומדים איך לשלוט בשפיכה יש להימנע מלהיות חסרי סבלנות”.

וו הסין נותן הסברים מפורטים על סיבות להוראותיו כך שאין יהיה קל יותר להפנים הוראות הנשמעות מאוד טכניות: “זה נכון שעל אדם לאהוב את בת זוגתו על מנת לקבל את התענוג הגדול ביותר. אבל כאשר אתה לומד ומתרגל שליטה בשפיכה, עליך להתאמץ ולנסות להיות אדיש כך שתהיה שלו יותר. המתחיל חייב לדחף בעדינות ואיטיות כדי לבצע סט אחד של דחיפות, לאחר מכן שניים ואחר כך שלושה סטים. לאחר מכן הוא יוכל לעצור לזמן מה, כדי לשלוט שוב בעצמו. מספר דקות לאחר מכן הוא יוכל לחזור על כך שוב. על מנת לספק את בת זוגתו, עליו להיות נדיב ועדין כך שהיא תגיע לאורגזמה במהירות. אך אם הוא מרגיש שהוא עומד לאבד את השליטה בעצמו עליו להסיג מעט את פינו ולבצע את שיטת הנעילה (נסיגת הפין והשארתו בנרתיק ללא נוע כ- 2.5 ס”מ. כך הוא יירגע פעם נוספת ויוכל להמשיך את דחיפותיו. למתחיל, הדחיפות חייבות להתבצע באיטיות ובזהירות”.

מרחפת לה תמיד הסכנה שאישה עשויה להיות מנוסה מדי. היא עשויה לפתח תבניות בעשיית אהבה אשר יספקו אותה ויזיקו לבריאותו של הגבר, כמובן ללא משים לב. למשל, יתכן שהיא לא תסופק אלא אם כן הגבר ישפוך. נשים רבות מותנות באמונה שאם גבר לא שופך, הוא לא באמת גורה ולא הגיע לפורקן (אגב, פורקן פירושו להוריד או להוציא דבר מה כלומר השיא חייב להסתיים בשפיכה. כך לפחות מבחינת השפה העברית). אישה המאמינה שהיא חייבת לגרום לגבר לשפוך תמשיך במעשיה עד אשר היא תגרום לו לעשות כן בכל האמצעי. במיוחד באמצעות מין אורלי שכנגדו מעט מאוד גברים יכלו להחזיק ולא לשפוך.

עבור הטאואיסטים הקדומים היה תמיד אלמנט סכנה במין אורלי, במיוחד למתחילים. בעוד זה נחשב בודאות כחלק חשוב במשחק המקדים וכחלק חשוב בעשיית אהבה בשלושה (גבר עם שתי נשים). הסכנה של שפיכה מוקדמת של הגבר מחוץ לוגינה ופגיעה בהסגת כוח תמצית היין יקרת הערך מן האישה ומחילופי נוזלים המוסגת בעת המשגל הנרתיקי.

המשך בשבוע הבא…

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים