חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

מחלת הנשיקה

מחלת הנשיקה

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: הנני בן 42. בהיותי בן 20 חליתי במחלת הנשיקה באורך קשה ביותר שכלל אשפוז בבית חולים וירידה של 21 ק”ג ב- 3 שבועות (מ- 76 ק”ג ל- 55 ק”ג). מאז לא “חזרתי לעצמי”. יחסית אני רזה, מסת השריר שלי בכל הגוף קטנה משמעותית. אני אוכל המון יחסית אולם לא משמין. קיימת עייפות רבה ולעיתים תחושת של מעין התחממות בצד ימין עליון של הבטן+ יציאות מרובות יחסית לתקופה של לפני המחלה. במהלך השנים ערכתי בדיקות תפקודי כבד, בלוטת תריס וכו` ובכולם נאמר לי שהכל תקין אולם אני יודע שמאז המחלה יכולתי הגופנית ירודה באופן משמעותי. מה זה יכול להיות ?? האם יש סיכוי להחזיר את המצב לקדמותו ??

תשובה: שלום יפתח. התיאור של מצבך מעלה חשד כי מדובר במעורבות של הכבד עם יתר חום. בנוסף לכך קיימת גם מעורבות של הטחול-לבלב. על פניו מראה לי כי ניתן לעסור לך בעזרת שילוב טיפולי של צמחי מרפא ודיקור.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים