חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

מוצרי SUNRIDER- ESE+TOP

מוצרי SUNRIDER- ESE+TOP

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: שמעתי מסוכן של חברה זו, מולטי לוול מרקטינג אגב… על המוצרים לפתרון בעיות ADHD מה אומר שמו של כל מרכיב בפורמולה שמכילה צמחי מאכל סיניים- אך אחד לא יודע כולל במשרדי החברה םה בארץ. חלקם מוזכרים במדריכים און ליין באינטרנט וחלקם לא מוכרים. האם זה לא מסוכן? לתת לילד צמחים שאינך יודע עליהם דבר? אינטראקציות? תופעות לוואי? מינון? אובר מינון?! האם ידוע לך בתור מומחה לתחום משהו על מוצרים צמחיים אלו?

תשובה: שלום חגית. אני חוזר ואומר, איני יודע במה מדובר. בעיקרון איני ממליץ על מוצר בו לא רשומים מרכיבי החומר. לא את ולא אני צריכים לנחש מהם המרכיבים. לגבי צמחי מרפא, רובם ניתנים במינון נמוך בהרבה מהמינון החשוד לרעיל. לגבי אינטראקציות בין תרופות, לרוב זה לא קורה. איני יכול לחתום במקום אותם יבואנים ולכן ההחלטה בידיך מה לעשות.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים